За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200 $
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Leonbets пропонує вітальний бонус на перший депозит в розмірі 100% до $200 ексклюзивно для гравців «Рейтингу Букмекерів»! Для отримання бонусу необхідно:

  1. Ввести при реєстрації промокод RB,
  2. Поповнити ігровий рахунок,
  3. Набрати необхідну кількість бонусних очок (леонів)

Кількість необхідних очок рахується таким чином: «Критерій = Сума бонусу в USD * 25». Тобто якщо сума першого внеску склала $200, то бонус гравця дорівнює $200, і для його отримання необхідно набрати 5000 леонів. Якщо валюта ігрового рахунку відрізняється від USD, для підрахунку кількості леонів сума бонусу переводиться в USD і застосовується зазначена формула.

Кількість бонусних очок розраховується наступним чином: за кожен програний долар США нараховується 1 очко, як і за кожен виграний долар (при виграші рахується тільки сума чистого виграшу). Детальніше з програмою лояльності БК «Леонбетс» можна ознайомитися тут.

Сума бонусу і кількість необхідних леонів розраховується автоматично під час першого поповнення. Як тільки кількість очок гравця досягне потрібної позначки, бонус зарахується на ігровий рахунок, про що ви будете повідомлені по e-mail. Реєструйтеся в букмекерській конторі Leonbets, використовуючи промокод RB, і отримайте ексклюзивний бонус.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт