За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Ексклюзив від БК Vbet! Редагуй і змінюй вже прийняту ставку

Скористалися 123 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська компанія Vbet пропонує гравцям функцію «Змінити ставку», яка дає можливість вносити зміни в уже прийнятому купоні, додаючи або видаляючи події.

Загальні положення функції «Змінити ставку»:

1. Функція доступна для ставок «Ординар» і «Експрес»

2. Після додавання ще однієї події (-ій) в ставку «Ординар», ставка стає «Експресом» і навпаки, якщо в результаті змін в «Експрес» ставці залишається одна подія, ставка стає «Ординаром».

3. Функція може також застосовуватися на ті діючі купони, в які включені вже завершені, і події, які ще не відбулися. Після остаточної зміни купон повинен включати мінімум одну подію, яка ще не відбулася.

4. Функція доступна тільки тим учасникам, яким пропонується функція Cash Out для діючих купонів на момент, коли учасник намагається скористатися цією функцією. При застосуванні даної функції в зміненому купоні в якості суми ставки автоматично встановлюється сума, пропонована на той момент функцією Cash Out.

5. Обов’язковою умовою застосування функції є збіг коефіцієнтів подій, які ще не відбулися в зміненому купоні, з коефіцієнтами, пропонованими програмою для даних подій на момент застосування функції.

6. Функцію неможливо застосувати на ставки, зроблені за допомогою фрібета.

Управління функцією «Змінити ставку»:

1. Учасник може змінити ставку в розділі «Мої ставки». У даному розділі необхідно у верхньому правому куті купона натиснути на кнопку «Змінити ставку» і далі вибрати ставку (-и), яку учасник хоче змінити. Усі незавершені події ставки з’являться в новому купоні, даючи можливість замінити подію (-ї) в новому купоні.

2. Для того щоб додати подію в купон учасника, необхідно в купоні натиснути на кнопку «Додати подію». Далі відкриється основна сторінка і з’явиться спливаюче вікно, де учасник зможе завантажити доступну подію (-ї).

3. Для того щоб видалити подію з купона, учаснику необхідно натиснути на кнопку «X» в правій стороні обраної події.

4. Після внесення змін в нижньому лівому кутку купона учасник побачить розмір і можливий виграш зміненої ставки (якщо в цей період коефіцієнти будуть змінені, то будуть також відображені пропоновані коефіцієнти обраної події).

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт