Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
5 днів

BLAST Premier: World Final 2022 – остання важлива подія цього року в CS:GO. Хлопці Natus Vincere змагаються за очки, щоб ще на крок наблизитися до Мажора. Букмекерська контора GG.BET даруємо спеціальний бонус за промокодом NAVIGO всім глядачам турніру BLAST – кешбек 30%!

 • Зареєструйся або увійди до свого кабінету на сайті БК GG.BET.
 • Переходь до розділу «‎Бонуси» та введи промокод NAVIGO.
 • Поповни рахунок на суму від ₴150.
 • Здійснюй ставки на BLAST Premier: World Final 2022 сумою від ₴150 та отримуй кешбек 30% після закінчення турніру! Враховуються ставки ординар із коефіцієнтом від 1,5 або експреси від 3-х подій із загальним коефіцієнтом від 2,5.

Активуй бонус зараз і насолоджуйся матчами BLAST Premier: World Final 2022!

Правила та умови 

1. Пропозиція разова та доступна в період від 14.12.22 00:00 до 18.12.22 23:59 (UTC) для гравців з підтвердженою електронною поштою.

2. Для активації бонуса необхідно активувати бонусну програму в особистому кабінеті, потім виконати умови.

3. Кешбек:

 • Мінімальна сума депозиту для отримання кешбеку становить ₴150.
 • Кешбек поширюється на розраховані ставки ординар із коефіцієнтом від 1,5 та експрес від 3 подій із загальним коефіцієнтом ставок від 2,5, здійснені на матчі турніру BLAST Premier: World Final 2022 після активації бонуса.
 • Максимальна сума нарахування кешбеку становить ₴3000.
 • Сума кешбеку становить 30% від загальної суми програшу за період дії акції. 

4. Бетінг-бонус:

 • Для виведення бонусних коштів і/або будь-якого виграшу в результаті використання бонусних коштів користувачу необхідно зробити ставки на загальну суму, яка щонайменше в 4 рази перевищує отриманий бонус, протягом 5 днів із моменту його отримання.
 • Бонусні кошти бетінг бонуса відігруються тільки на розрахованих ставках із коефіцієнтом від 1,75, вид ставки – ординар.
 • У разі невиконання умов відіграшу бонуса в указаний термін бонусний рахунок і кошти бонусного балансу будуть списані. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу бетінг бонуса, дорівнює ₴3000.

5. Бонуси можуть бути використані для ставок тільки тоді, коли на реальному балансі відсутні гроші.

6. Виграш зі ставок, які були здійснені з використанням бонусного та реального балансів, буде розподілений пропорційно. Виграш зі ставок, здійснених із бонусного балансу, буде зарахований на бонусний рахунок, а виграш зі ставок, здійснених із реального балансу – на реальний баланс.

7. У разі виведення реальних коштів невідіграний бонус буде списаний.

8. БК GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію в будь-який час, а також анулювати бонусний баланс і виграші, отримані при конвертації бонуса.

9. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонуса, може стати причиною для верифікації. Якщо верифікація не буде успішно пройдена, запит на виведення буде відхилений.

10. Правила та умови підлягають розгляду та змінам у будь-який момент проведення акції.

11. БК GG.Bet залишає за собою право перевіряти історію ігор учасників промоакції, а спроба порушити умови промоакції може призвести до усунення від участі в будь-якій окремій або всіх подальших промоакціях на розсуд організатора.

12. Одночасно може бути активним тільки один бонус. Ставки зараховуються одночасно тільки у відіграш одного бонуса.

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт