За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
200 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора LOOT.BET пропонує своїм новим гравцям вітальний бонус до €200 за перший депозит. Для участі в акції необхідно ввести промокод RB100 при заповненні форми депозиту і поповнити свій рахунок одним платежем на суму від €10 (або еквівалент у валюті вашого рахунку) за допомогою будь-якої платіжної системи, окрім Bitcoin.


Правила та умови програми

  1. Після поповнення на ваш рахунок буде зарахований бонус у розмірі 100% від суми депозиту. Максимальна сума бонусу – €200.
  2. Для виведення суми бонусу і виграшів необхідно прокрутити суму бонусу і депозиту десять разів протягом 30 днів з дня поповнення. Будь-яка розрахована ставка з коефіцієнтом від 1.79 враховується при відіграші бонусу. Експрес-ставка враховується при відіграш тільки в тому випадку, якщо всі події (мінімум три) мають коефіцієнти від 1.79.
  3. Виграші, отримані від бонусу, можуть бути виведені з рахунку тільки після відіграшу.
  4. Виграші розподіляються пропорційно між реальними і бонусними коштами.
  5. Бонус доступний тільки один раз і тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, житло, пристрій доступу або IP-адресу.
  6. БК залишає за собою право анулювати бонус і/або відмовити в його наданні без пояснення причин в разі, якщо при аналізі ставок буде виявлено порушення чесності гри і/або застосування стратегій, які вважаються, на розсуд LOOT.BET, зловмисними.
  7. Букмекер залишає за собою право відмовити в наданні бонусу будь-якому гравцеві.
  8. Ця пропозиція є актуальною з 13 січня 2020 по 31 грудня 2020.
  9. БК залишає за собою право змінити умови і дати активності бонусу в будь-який час.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт