За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора LOOT.BET пропонує своїм гравцям 100% бонус на перший депозит, але не більше €100. Для участі в акції потрібно ввести бонусний код HLTV, DOTABUFF, HOTSHOT, POWER або CEH9 при першому депозиті і внести гроші одним платежем на суму від €5 (або еквівалент) за допомогою будь-якої платіжної системи, крім криптовалют.

Правила та умови акції

  1. Щоб бонусні гроші можна було перевести в готівку, їх необхідно конвертувати в реальні. Для переводу бонусу в реальні гроші необхідно зробити ставки на суму, що дорівнює сумі бонусу + депозиту Х 10 (протягом 30 днів з дня депозиту).
  2. Будь-яка розрахована ставка з коефіцієнтом 1.69 і вище враховується при відіграші бонусу. Ставка експрес (мультіставка) враховується при відіграші тільки в тому випадку, коли вона містить лише коефіцієнти 1.69 або вище.
  3. Максимальний відіграш від однієї ставки дорівнює 100% суми бонусу.
  4. Ставки робляться і виграші розподіляються між реальним і бонусним рахунками пропорційно співвідношенню між сумами на цих рахунках в момент нарахування бонусу.
  5. Максимальна сума бонусу, яка може бути конвертована в реальні кошти, становить €100.
  6. При запиті на вивід коштів до закінчення відіграшу, або якщо відіграш не було завершено протягом 30 днів з моменту отримання бонусу, бонусний рахунок анулюється.
  7. Ця пропозиція є дійсною до 2 січня 2020 року. Компанія залишає за собою право призупинити або змінити умови промоакції в будь-який момент або анулювати  бонусний баланс гравця.
  8. Бонус доступний тільки один раз і тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, житло, пристрій доступу, IP-адресу або комп’ютер в загальному користуванні.
  9. Для даного бонусу зберігаються також загальні правила БК LOOT.BET.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт