За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

«Битва купонів»: акція від 1xBet

Скористалися 81 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора 1xBet пропонує своїм клієнтам участь в акції «Битва купонів». Пропозиція дозволяє гравцям на початку кожного місяця отримувати грошові призи за ставки з високими коефіцієнтами. Призовий фонд акції складає 5% від всіх ставок, зроблених за минулий місяць.

Як взяти участь в акції?

 • Укладайте парі на результати з коефіцієнтом в діапазоні від 30,00 до 501,00:
  а. У акції беруть участь лайв і прематч ставки;
  b. Мінімальна сума ставки – 50 ₽ протягом розрахункового місяця;
 • Бонус виплачується власникам 20 виграшних ставок з максимальним розміром коефіцієнта – десяти гравцям з прематч ставками і десяти гравцям зі ставками в режимі Live:
  а. по 10% всієї суми виграшу отримають два учасники, чиї ставки мали максимальний коефіцієнт;
  b. по 5% від всієї суми бонусу нарахують чотирьом гравцям, чиї ставки мали коефіцієнти, величина яких зайняла друге і третє місце;
  c. по 2,5% від всієї суми бонусу отримають наступні чотири гравці, які зробили ставки з коефіцієнтами, розмір яких зайняв четверте і п’яте місця.

Умови та положення

1. Не приймаються ставки типу «ланцюжок» або «система».

2. Акція починає діяти 1-го числа щомісяця. У розіграші бонусу беруть участь виграшні купони з високими коефіцієнтами за Лінією і Live. Сума бонусу залежить від суми всіх ставок гравців за минулий місяць.

3. Сукупний розмір бонусу «Лінія / Live» нараховується компанією 1xBet та дорівнює 5% від суми всіх ставок з коефіцієнтом 30,0 і вище, зроблених всіма гравцями 1хBet упродовж місяці.

4. В кінці місяця бонус ділиться на 20 частин серед 20 ставок з найвищими коефіцієнтами: 10 виграшних ставок за Лінією та 10 виграшних ставок у Live.

5. Бонус нараховується з 1 по 5 число наступного за розрахунковим місяцем (включно). Щоб вивести бонус, проставте суму бонуса на спортивну подію з коефіцієнтом не нижче 1,9.

6. Приклад нарахування бонусу:

Всі гравці 1хBet брали участь у розіграші за місяць. Вони зробили ставки з коефіцієнтом 30,0 і вище на загальну суму 10 000 000 руб. У цьому випадку сукупний бонус «Лінія/Live» дорівнює 500 000 руб. і розподіляється серед гравців.

Розподіл бонуса за Лінією:

Перші 2 гравця отримують по 50 000 руб. бонусу, чиї ставки мали максимальний коефіцієнт;
4 гравці, які виграли з другим і третім за величиною коефіцієнтом, отримують по 25 000 рублів бонусу;
4 гравці, які виграли з четвертим і п’ятим за величиною коефіцієнтом, отримують по 12 500 руб. бонусу.

10 гравців, які зробили виграшні ставки в режимі Live, винагороджуються за тією ж схемою, що і гравці зі ставками типу Лінія.

6. Бонус нараховується тільки для персоніфікованих акаунтів.

7. 1xBet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в будь-якій акції в будь-який час без попереднього попередження.

Служба підтримки [email protected]

Плюси і мінуси

 • Акція проводиться на постійній основі
 • Щоб поборотися за винагороду, досить робити ставки з коефіцієнтом від 30,00 до 501,00 на події лайв або прематч на суму від 20 грн
 • Для виведення виграшу необхідно одноразово поставити всю суму бонусу з коефіцієнтом не менше 1,90
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт