За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
50 $
Відіграш
14х
Термін відіграшу
14 днів

Букмекерська контора Makemybet дарує гравцям бонус $15 за кожного клієнта, запрошеного за допомогою посилання, який зареєструвався і грає.

Правила та умови програми

 1. Мінімальна сума першого депозиту становить $10 (або еквівалент валюти рахунку).
 2. Якщо при створенні ставки використовуються кошти з основного і бонус-рахунку одночасно, виграш буде нарахований пропорційно. Частина буде додана до бонус-рахунку, а інша частина – до балансу основного рахунку.
 3. Сума винагороди становить $15. Максимальна сума бонусів на ігровий баланс для одного клієнта –  $50. Всі кошти за програмою понад цю суму будуть списані.
 4. Якщо виведення грошей буде здійснено до моменту виконання всіх умов за ставками, будь-яка бонусна сума і виграш з бонуса будуть списані в повному обсязі.
 5. Букмекер залишає за собою право скасувати або призупинити дію програми в будь-який момент або анулювати виграш з бонусів.
 6. Будь-який запит щодо виведення грошей по закінченню терміну дії умов програми може стати приводом для верифікації користувача. У разі невиконання вимог по верифікації, запит на виведення може бути скасований.
 7. Правила та умови можуть підлягати перегляду та змінюватись в будь-який час протягом терміну дії програми.
 8. Правила даної програми активуються відразу після реєстрації за реферальним посиланням партнера і підтвердження пошти.
 9. Депозит потрібно внести протягом 14 днів з моменту реєстрації, інакше бонус буде недоступний.
 10. Для виведення бонусів або виграшу, отриманого за їх допомогою, клієнту потрібно зробити ставок на суму, яка в 14 разів перевищує отриманий бонус. Це необхідно зробити протягом 14 днів з моменту активації рахунку.
 11. Якщо будь-яка умова акції не буде виконана,  бонуси і виграші по ним будуть утримані.
 12. Бонуси відіграються тільки ординарами з коефіцієнтом від 1.75.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт