За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Бонус від 10Bet $25 - Код 100RU

Скористалися 170 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора 10bet надає особливий бонус – 100% (до $25) на перший депозит для нових гравців. Для цього необхідно відкрити свій перший рахунок на сайті БК 10Bet і внести депозит з використанням промокодом 100RU. Наприклад, якщо ви внесете $25, то контора додасть вам $25 в подарунок. Приєднуйтесь до 10bet з кодом 100RU, отримуйте бонус і робіть ставки.


Умови акції

Використовуйте бонусний код 100RU при внесенні першого депозиту на 10Bet і отримаєте вітальний бонус 100% до $25 (або еквівалент у Вашій валюті).
Бонус нараховується після одноразового розміщення депозиту, після чого сам депозит і сума бонусу повинні бути прокручені 8 разів по спортивним ставками перед переведенням у готівку будь-якого виграшу, в іншому випадку будь-який бонус або виграш будуть втрачені. Тільки оплачені ставки зараховуються для прокрутки бонусу.
У відіграші депозиту і бонусних коштів беруть участь тільки ставки на результат події з коефіцієнтом від 2.00. Комбі-ставки із загальним коефіцієнтом щонайменше 2.00 також зараховуються в бонус. Одиночні ставки по будь-яким видам гандикапів (за винятком потрійного гандикапу) або тотал більше/менше не відповідають вимогам для бонусу. Невідповідні правилам ставки можуть розміщуватися, але вони не будуть зараховуватися для бонусу.
Учасники з Вірменії, Білорусії, України, Сербії та Косово, перш ніж вивести виграш, повинні прокрутити суму депозиту і бонусу, внесені для спортивних ставок, 20 разів, інакше вони позбудуться всіх бонусів абоі виграшів. Ставки будуть зараховуватися тільки при відповідності вимогам ролловера після їх розміщення.
Ця пропозиція не поширюється на гравців з Польщі.
Умови отримання і прокручування бонусу повинні бути виконані протягом 90 днів з моменту внесення первинного депозиту, в іншому випадку будь-які кошти, що знаходяться на Вашому бонусному балансі, будуть втрачені.
Для виконання умов ролловера кожна зроблена Вами ставка складе максимум 50% Вашого бонусу. Наприклад, якщо Ваш бонус складає €100, максимальна сума від кожної ставки, за умовами ролловера, складе €50.
Застосовуються Загальні положення та умови компанії 10Bet.

Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт