За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора X-bet пропонує новим гравцям три варіанти вітального бонусу. Ви можете отримати 100% додатково від суми депозиту або 200% і навіть 300% (але не більше 100 євро). Для цього при першому поповненні  необхідно ввести промокод Х100, Х200 або Х300, відповідно до бажаного відсотку бонусу.

Умови і особливості

 1. Мінімальна сума поповнення для участі в акції – 5 євро.
 2. Для відіграшу бонусу по промокоду Х100 необхідно протягом 30 днів прокрутити всю суму 10 разів, використовуючи коефіцієнти 1,69 і більше.
 3. Для відіграшу бонусу по промокоду Х200 необхідно протягом 20 днів прокрутити всю суму 10 разів, використовуючи коефіцієнти 1,79 і більше.
 4. Для відіграшу бонусу по промокоду Х300 необхідно протягом 10 днів прокрутити всю суму 10 разів, використовуючи коефіцієнти 1,89 і більше.
 5. Максимальна сума бонусу – 100 євро, незалежно від обраного промокоду.
 6. Для відіграшу можна використовувати ординарі і експреси, якщо в них всі події відповідають умовам по коефіцієнтам.
 7. Якщо за вказані терміни відіграш не відбудеться, букмекер анулює бонус і всі виграші по ньому.
 8. На одну події можна ставити тільки один раз.
 9. Акція не доступна для громадян наступних країн: Албанія, Польща, Боснія і Герцеговина, Греція, Хорватія, Чорногорія, Македонія, Румунія, Словенія, Сербія.
 10. Компанія має право змінити, скасувати або припинити акцію на власний розсуд.
 11. Отримуючи бонус, гравець підтверджує, що ознайомлений і згодний з правилами, зазначеними в умовах бонусу на сайті БК.
 12. Один бонусний рахунок доступний для одного користувача (на одну сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP, на будь-які однакові дані облікового запису: адресу, e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку, аккаунт платіжної системи). Будь-яке порушення правил рекламної кампанії веде до анулювання, а також до прийняття додаткових заходів, спрямованих на запобігання подібних дій.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт