За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Xparibet пропонує своїм гравцям бонус «Довірча ставка» за наявності нерозрахованих ставок. Натисніть кнопку «Дізнатися» в графі «Доступний аванс» і побачите доступну суму коштів для довірчої ставки.

Приклад

У вас на рахунку сума в розмірі $260 і ви зробили наступні ставки:

$100 з коефіцієнтом 1,5 – потенційний виграш $150.
$150 з коефіцієнтом 2,0 – потенційний виграш $300.

Ваш доступний баланс став: $10.

Вам запропонували $100 для довірчої ставки. Ви можете зробити кілька ставок на загальну суму в $110. Потім ви поставили $30 ($10 особистих коштів і $20 з авансу), де підсумковий коефіцієнт дорівнює 1,5. Можливий виграш $45. Далі ви поставили $50 (з доступного авансу) з коефіцієнтом 2,0. Можливий виграш $100.

Є 3 варіанти розвитку подій:

 1. Ставки з авансових коштів виграли. Очікувані виплати за виграшними купонами складають $45 і $100. Ставки з власних грошей програли. Ставки з авансових коштів анулюються. Особисті гроші $10, які брали участь в ставці, зараховуються на рахунок.
 2. Ставки з авансових коштів програли. Ставки з власних грошей виграли. Виплата за ставками: (150 + 300) = $450. На авансову ставку витрачені $50 і $20 ($10 – особисті гроші). Із суми виплати віднімається сума авансових ставок (150 + 300) -50-20 = $380. На рахунок зараховується сума $380.
 3. Ставки з авансових коштів програли. Ставки з власних грошей програли. У цьому випадку ставки, зроблені за авансові платежі, анулюються. Сума в $10 (особисті гроші) вважається програшною.

Зверніть увагу! Довірчі ставки можуть бути зроблені тільки на спортивні події Live і спортивні події в найближчі 48 годин.

Правила та умови акції

 1. Доступний вам аванс відображається в «купони ставок».
 2. Аванс може бути наданий також при наявності вже зроблених довірчих ставок.
 3. Букмекер залишає за собою право на свій розсуд пропонувати учасникам парі даний вид ставок або відмовити без пояснення причин.
 4. Довірчі ставки пропонуються на підставі оцінки потенційного виграшу своїх нерозрахованих ставок.
 5. Всі ставки, які зроблені перед довірчими та розраховані протягом 48 годин після них, будуть використані для погашення суми використаного авансу.
 6. Довірча ставка анулюється, якщо сума виплати за розрахованими ставками (до моменту довірчої ставки) не погашає використаний аванс.
 7. Депозити, внесені після використання довірчої ставки, не йдуть на її погашення.

Плюси і мінуси

 • Можливість робити ставки на кошти, які ще у грі
 • Відсутність додаткових комісій за використання авансу
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт