За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Недоступний

Бонус до Дня Соборності від БК Pin-up

Скористалися 6 людей
В обговоренні 0 коментарів
Скопіювати промокод
UADAY21
Усі бонуси Pin-up bet
Сума бонуса
1500 ₴
Відіграш
12х
Термін відіграшу
7 днів

З нагоди святкування Дня Соборності України БК Pin-up пропонує ексклюзивний бонус до 1500 грн.
Активуйте промокод UADAY21, зробіть депозит і отримаєте 100% від вартості депозиту на бонусний рахунок! Максимальна сума бонусу — 1 500 UAH, вейджер – х12.

Умови:

 • В акції бере участь будь-який депозит
 • Кожному аккаунту може бути нарахований тільки один бонус за цією акцією. Другий і наступні депозити бонусами не нагороджуються;
 • Умови за бонусом мають бути виконані протягом 168 годин (7 днів) з моменту нарахування, в іншому випадку він анулюється;

Акція діє з 22 до 31 січня, 22:59 за київським часом.

 1. В акції беруть участь тільки зареєстровані користувачі, які активували промокод UADAY21 в особистому профілі в розділі «Бонуси» з 22 до 31 січня, 22:59 за київським часом (20:59 UTC).
 2. Для участі в акції потрібно активувати промокод і зробити будь-який депозит на Pin-Up.
 3. Термін активації промокоду — до 31 січня, 22:59 за київським часом (20:59 UTC). Виконати умови акції та отримати бонус можна теж до 31 січня, 22:59 за київським часом (20:59 UTC). Після цієї дати акція недійсна, а бонус для отримання недоступний.
 4. Розмір бонусу — 100 % від депозиту, але не вище 1 500 UAH.
 5. Гравець може отримати тільки один бонус за цією акцією. Якщо гравець зробив більше ніж один депозит в акційний період, то бонус нараховується за той депозит, який був зроблений першим.
 6. Час на відіграш бонусу — 168 годин (7 днів) після отримання.Після закінчення цього терміну, бонусний рахунок обнуляється системою автоматично, а всі виграші за нерозрахованими ставками з бонусного рахунку анулюються.
 7. Для переказу суми бонусу з бонусного на реальний рахунок (відіграшу), клієнту необхідно зробити ставки на суму бонусу у 12-кратному розмірі з реального рахунку, з коефіцієнтом не нижче 1.99. Вимоги до ставок, що беруть участь у відіграші, вказані нижче. Також, для позначення поняття «відіграш» у тексті цих правил і на сайті може використовуватися термін «вейджер».
 8. Ставка потрапляє в залік умов відіграшу в момент безпосереднього розрахунку (тобто коли отримує статус «Виграш» або «Програш» в Історії ставок), а не безпосередньо в момент укладення клієнтом парі на сайті.
 9. Ставки, які були розраховані зі статусом «Повернення» або «Часткове повернення» (наприклад, під час грі на «Фору (0)» або «Тотал більше за 2»), у залік відіграшу не йдуть.
 10. Для потрапляння ставки «Експрес» у залік умов відіграшу необхідно, щоб усі події в ньому відповідали мінімальному необхідному коефіцієнту, не мали статусу розрахунку «повернення» та раніше ставка на ці події не брала участі у відіграші.
 11. Ставки, що розраховані через опцію «Cashout» (Страховка), не потрапляють в умови відіграшу ні за яких обставин.
 12. Також, клієнту необхідно взяти до уваги той факт, що розрахунок ставок у системі проводиться виключно в порядку внутрішнього алгоритму обробки ставок програмним забезпеченням компанії. Якщо клієнт зробив кілька ставок на одну й ту ж подію, то в залік вейджеру потрапить тільки та ставка, за якою буде першим зроблено розрахунок у системі. При цьому, хронологія розрахунку може не мати прямого зв’язку з хронологією прийому цих ставок у системі або іншими причинами. Претензії щодо порядку розрахунку ставок, які потрапили у відіграш, компанією від клієнта не приймаються.
 13. Бонусний рахунок доступний для ставок тільки тоді, коли на реальному рахунку балансу недостатньо коштів для здійснення ставки. Перемикання між рахунками відбувається автоматично, якщо на рахунку залишилося менш як 5 UAH (або еквівалентної суми в іншій валюті).
 14. Ставки з бонусного рахунку розраховуються за загальними правилами розрахунку ставок букмекерської контори. Проте, ставки з бонусного рахунку не враховуються для виконання умов відіграшу.
 15. На момент переведення (відіграшу) бонусу на реальний рахунок, його сума не може перевищувати 2-кратний розмір від першого бонусного нарахування. Якщо сума бонусного рахунку на момент переведення перевищує 2-кратний розмір від суми початкового бонусного нарахування, то на реальний рахунок буде переведена тільки сума бонусу у двократному розмірі, а решта коштів буде анульована під час переведення.
 16. Бонус вважається відіграним, якщо клієнт виконав усі умови відіграшу або на реальному та бонусному рахунках залишилися суми менше мінімальної ставки, а в історії немає нерозрахованих ставок. Будь-які інші бонуси та/або фрібети не можуть бути отримані клієнтом до переходу бонусу в статус «відіграний».
 17. Ця пропозиція діє для тих клієнтів, у яких зареєстрований лише один ігровий рахунок.
 18. Бонусні кошти, що зараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні чи інші події, представлені в розділах «Лайв» і «Лінія».
 19. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу.У разі виникненні підозр щодо порушення правил і / або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т. д., Компанія залишає за собою право анулювати видані цим рахункам бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 20. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 21. Ці умови можуть бути змінені та доповнені як у період проведення Акції, так і в будь-який інший час.
 22. Візьміть до уваги, що в момент надання заявки на виплату, на Вашому бонусному балансі не повинно бути ніяких активних бонусів. В іншому випадку, під час обробки заявки на виплату, Компанія залишає за собою право анулювати всі активні бонуси і виграші за ними.
 23. Акція має розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які, на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, що призводять до гарантованого прибутку, а також інші порушення чесності гри.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт