За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Bazabet пропонує своїм клієнтам бонус до Дня народження. Ця пропозиція дозволяє додатково отримати до 1000 гривень у вигляді фрібета.

Правила та умови

 1. Взяти участь в акції можуть тільки гравці, які зареєструвалися на сайті BAZABET.
 2. Для участі в акції необхідно зробити депозит протягом 7 календарних днів, починаючи від дня свого народження (включно) і оформити ставку «експрес» з 3-х і більше подій на всю суму депозиту з мінімальним коефіцієнтом 1.50 на кожну подію. Якщо події в експресі розраховані з коефіцієнтом рівним 1, дані події з експреса виключаються (в експресі має бути не менше 3-х подій, розрахованих з коефіцієнтом не рівним 1).
 3. В даній акції Днем народження клієнта вважається дата, зазначена в паспорті, починаючи з 00.00 до 23.59 даної календарної дати.
 4. Для того щоб взяти участь в акції, необхідно звернутися в службу підтримки після розміщення акційної ставки, надати логін для нарахування бонусу і пройти верифікацію.
 5. У разі якщо протягом 7 календарних днів, починаючи з дня народження користувача, було зроблено більше одного депозиту, акційною ставкою вважається та ставка, сума якої відповідала сумі депозиту, зробленого протягом 7 календарних днів, починаючи від дня народження користувача.
 6. У разі якщо протягом 7 календарних днів, починаючи з дня народження користувача, було зроблено більше одного депозиту і більш за одну ставку, які відповідали за сумою один одному, то акційною ставкою вважається та, яка була зроблена раніше.
 7. Протягом 72 годин після розміщення акційної ставки, за умови дотримання всіх правил акції, вам буде нараховано бонус у вигляді фрібета, сума якого буде дорівнювати 50% від суми акційної ставки.
 8. Максимальна сума бонусу за даною акцією становить 1000 UAH / 2500 RUB.
 9. Термін дії акції: з 1 серпня 2019 по 31 грудня 2020 року.
 10. Бонусні кошти, які нараховуються у вигляді фрібета, дійсні протягом 7 днів з моменту нарахування.
 11. Умови ставки з бонусним фрібетом: експрес з 3-х і більше подій з коефіцієнтом не менше 1.60 на кожну подію.
 12. Дана пропозиція розповсюджується на одну людину, сім’ю, домашню адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, один платіжний гаманець, загальний комп’ютер, одну IP-адресу.
 13. За період акції гравець може отримати один бонус.
 14. Компанія зберігає за собою право на перевірку реєстраційних даних і транзакцій. Якщо протягом перевірки буде виявлено, що клієнт використовує заборонені стратегії або шахрайство, в тому числі мультиакаунтинг, компанія залишає за собою право анулювати бонус клієнта.
 15. Беручи участь в акції, клієнт погоджується з умовами, а також із загальними правилами і положеннями BAZABET.
 16. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 17. У разі виграшу з використанням бонусу, сума бонусної ставки буде вирахувана з виграшу. Приклад: експрес ставка 100 UAH / RUB на 3 події з коефіцієнтами 2.0, 1.6 і 2.4. Розрахунок: (100×2.0x1.6×2.4) = 768 UAH / RUB, на рахунок компанії повертається сума бонусної ставки – 100 UAH / RUB. Фактичний виграш гравця – 668 UAH / RUB.
 18. В акції можуть брати участь ставки на події прематч і Live.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт