За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
500 €
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Finbet.bet щодня дарує 1% суми, яка знаходиться на реальному балансі гравця.  Акція триває до 30.06.2020, а кошти зараховуються на бонусний рахунок.

Умови і особливості

 1. Максимальна сума, яка може бути нарахована / накопичена на бонусному балансі – 500 EUR.
 2. Суму бонусу можливо розіграти у розділі СПОРТ.
 3. Правила розіграшу бонусу: тип ставки – експрес, мінімальна кількість подій – 5, мінімальне котирування кожної події – 2,0.
 4. Суму бонусу необхідно прокрутити один раз і однією сумою.
 5. У разі правильного відіграшу на реальний баланс користувача буде переведена сума нарахованого / накопиченого бонусу. Користувач повинен поставити ставку однією сумою, тобто якщо на бонусному балансі накопичено 10 EUR, необхідно здійснити ставку однією сумою – поставити всі 10 EUR.
 6. Заборонений продаж ставки, яка була здійснена за умовами бонусу. У разі здійснення продажу ставки, компанія зберігає право заблокувати особовий рахунок користувача до з’ясування обставин, мінімум на 72 години.
 7. Після перекладу суми з бонусного балансу на реальний баланс, бонус обнуляється.
 8. Сума, перекладена на реальний баланс, підлягає виплаті.
 9. У разі якщо користувач зробив депозит і не розіграв суму депозиту, то виплаті може підлягати тільки перекладена сума з бонусного балансу на реальний баланс.
 10. Для виведення суми депозиту користувачеві необхідно розіграти суму депозиту в 100% розмірі.
 11. У разі якщо користувач здійснив кілька депозитів і нараховувалося кілька бонусів, для здійснення виплати всі депозити і бонуси повинні бути розіграні в 100% розмірі.
 12. У разі порушення правил розіграшу бонусу компанія зберігає право скасувати всі нараховані бонуси, ставки, виграші, здійснені з даного бонусу.
 13. Компанія FINBET залишає за собою право в будь-який час вносити в ці правила зміни і доповнення, опублікувавши їх на сайті, без попереднього сповіщення.
 14. Компанія залишає за собою право анулювати бонус і / або відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку будуть виявлені порушення чесності гри і / або застосування стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. Списання бонусних коштів і виграшів з бонусних коштів можливе в будь-який час без попереднього повідомлення клієнта.
 15. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також зупинити зарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 16. Дана пропозиція актуальна для тих клієнтів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 17. У разі якщо будь-які умови не вказані, бонус регулюється згідно з Регламентом і Правилами компанії.
 18. Всі ставки, здійснені з бонусного балансу, повинні бути розраховані до 23:59 (GMT + 1), 30.06.2020 року. В разі якщо ставка розрахується після зазначеного часу, бонус і ставки анулюються.

Плюси і мінуси

 • Можливість отримувати відсоток з коштів, які є на рахунку
 • Великий максимальний розмір бонусу
 • Для відіграшу бонусних коштів підходять тільки експреси з 5 подій. Коефіцієнт - від 2,0 для кожної
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт