За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
250 $
Відіграш
Термін відіграшу

Твої друзі теж люблять спортивні ставки? Запропонуй товаришам зареєструватися в букмекерській конторі The Greek, і вона дасть вам 20% бонусу від першого депозиту. А за кожних п’ятьох друзів, які зареєструються і гратимуть кожен календарний місяць, ви отримуєте ще $250.

Під час реєстрації друг повинен надати номер рахунку або ім’я людини, яка його направила. А ви повинні дати запит на бонус по електронній пошті або по телефону протягом 90 днів з моменту внесення другом першого депозиту.

Правила та умови

 1. Кількість бонусів, які ви можете заробити за допомогою рефералів, не обмежена, і бонус не враховуватиметься в порівнянні з лімітами, встановленими для інших типів бонусів.
 2. Максимальна сума бонусу становить $250 за кожного залученого клієнта.
 3. Бонус нараховується тільки на перший депозит, наступні депозити не будуть враховуватися, навіть якщо вони будуть зроблені в той же день.
 4. Ви і ваші друзі повинні бути активними, в іншому випадку бонус може бути анульований. Активний – це акаунт, в якому розміщуються декілька ставок щотижня протягом попередніх 30 днів.
 5. Для отримання права на додатковий бонус за п’ятьох друзів потрібно, щоб кожен вказаний акаунт робив ставки на суму не менше $ 1000 і був активним протягом як мінімум 30 днів, перш ніж зарахують бонус.
 6. Запит на бонус потрібно зробити по електронній пошті або по телефону протягом 90 днів з моменту першого депозиту друзів.
 7. Друг повинен вказати номер акаунта або ім’я людини, яка направила його під час реєстрації.
 8. Букмекер залишає за собою право приймати остаточне рішення щодо бонусів.

Плюси і мінуси

 • Великий максимальний розмір бонусу за запрошення друзів
 • Кількість запрошених необмежена
 • Наявність умов по активності гравця та запрошених ним клієнтів
 • Бонус не нараховується автоматично, його необхідно замовити, використовуючи телефон або пошту
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт