За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
40000 ₽
Відіграш
Термін відіграшу
30 днів

Букмекерська компанія Timeofbet пропонує новим гравцям бонус 100% за перший депозит. Максимум, який клієнт може отримати за цією пропозицією – 40 000 рублів (в еквіваленті валюти рахунку).

Як отримати бонус?

 • Реєструйтеся на сайті TimeOfBet.
 • Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 • Поповніть свій баланс на суму від 1000 рублів (або в еквівалентній сумі в іншій валюті).
 • Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки один бонус. Мінімальна  сума поповнення рахунку для його отримання – 1000 рублів.
 2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку.
 3. Проставте суму бонусу в 5-х кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.30.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів з рахунку неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку, інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. TimeOfBet може змінити, скасувати, оновити умови або відмовити клієнту в будь-якій акції в будь-який час без попереднього попередження.
 9. TimeOfBet може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 10. TimeOfBet залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку компанія (на свій власний розсуд) вважає нечесною, TimeOfBet має право заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 11. Тільки один бонус доступний для одного користувача – на сім’ю, одну адресу, один комп’ютер, IP-адресу, а також на будь-які однакові дані облікового запису: e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, акаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації . Якщо він не надасть документи за запитом, бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію за телефоном.
 13. Сума бонусу (або залишок без виграшу) надходить на основний рахунок в разі, якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку не менше суми мінімальної ставки.

Ці умови є частиною загальних правил TimeOfBet.

*Доповнення

 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки виведення коштів неможливе.
 • Скористатися бонусом можна впродовж 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що було виграно за його допомогою.
 • У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу. Для цього необхідно звернутися на [email protected]
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт