За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора Linebet пропонує до 3000 гривень новим клієнтам у якості першого бонусу.

Як отримати бонус?

 1. Реєструйтеся на сайті Linebet.
 2. Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 3. Поповніть свій баланс на суму до 3000 гривень (або еквівалент в іншій валюті).
 4. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Мінімальне поповнення рахунку для його отримання – 10 гривень.
 2. Перед поповненням рахунку користувач має підтвердити, що він згоден отримувати бонуси на спортивні події в налаштуваннях облікового запису або безпосередньо на сторінці поповнення. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в Особистому кабінеті і активований номер телефону.
 3. Для відіграшу необхідно проставити суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку *).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена ​​перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використано в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. Linebet може змінити, скасувати, відновити умови або відмовити гравцю у бонусі в будь-який час без попередження.
 9. Linebet залишає за собою право переглядати дані про транзакції і відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку Linebet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, компанія вправі заборонити йому брати участь в бонусних програмах і анулювати бонуси.
 10. Тільки один бонус доступний для одного користувача: на сім’ю, адресу, комп’ютер, IP-адрес, на будь-які однакові дані облікового запису – e-mail, банківський рахунок, інформацію про кредитну картку, аккаунт платіжної системи.
 11. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи на вимогу Linebet , бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
 13. Якщо буде виявлено, що компанія стала жертвою шахрайства або відмивання грошей, Linebet має право закрити аккаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 14. Відіграний бонус переходить на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше стартової суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше за суму мінімальної ставки, бонус вважається програним.

Ці умови є частиною загальних правил Linebet.

* Доповнення

 • В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу.
 • При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї нерозрахованої ставки виведення коштів неможливе.
 • Скористатися бонусом можна протягом 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що його стосується.
 • Для отримання бонусу від компанії ви повинні дати свою згоду, звернувши увагу на пункт «Брати участь в бонусних акціях» в Особистому кабінеті.
 • В процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 5
 • ЯП

  А чому Ви не вказуєте, що це клон?

  • Доброго дня, Ярославе!
   Клон чого і яке це відношення має до бонусної пропозиції?

   • ПІ

    Пане Олександр, Ви представник РБ чи БК? Дана контора є клоном 1хбет. Тобто правила у них однакові. Я скористався цим бонусом і одразу був заблокований. Ви рекламуєте шахраїв?

    • Доброго дня, Іване!
     Зв’язалися з букмекером, їх представники планують розглядати скарги у нас, тому рекомендуємо оформити. Відправимо у БК. Форма скарги тут.

    • На жаль, представника цієї контори на нашому сайті немає. Більш того, ми з «Лайнбет» не підтримуємо зв’язок, тому не можемо запросити додаткові дані по вашій ситуації і якось на неї вплинути.
     Що стосується клонів, справа в тому, що у світі не так багато виробників ПО та постачальників даних для БК. Тому існує багато контор, які за дизайном, лінією та інформацією схожі одна на одну. Ідентичних «1хБет» я можу з десяток точно назвати, навіть більше. «Лайнбет» – не виняток. Зв’язку контори можуть між собою не мати, просто їх запустили на одній платформі.
     Контору «Лайнбет» на сьогоднішній день ми не рекомендуємо (і тим більш не рекламуємо), що позначено в її огляді. Дані про букмекерів та їхні пропозиції розміщуються на порталі в інформаційних цілях, незалежно від нашого відношення до конкретного проекту.

РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт