Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
500000 ₴
Відіграш
Термін відіграшу
7 днів

Отримай бонус за інтуїцію від букмекерської контори Parimatch. Що для цього потрібно? 

 • Вказати хвилину першого голу у фінальному матчі Кубка ліги Англії з футболу до 18:25 26.02.23.
 • Зробити ставку на фінальний матч Кубка ліги Англії з футболу від 250 грн з коефіцієнтом від 1,5.

Загальний призовий фонд ₴500000. У разі, якщо переможців буде декілька (тобто, більше одного клієнта скажуть правильну хвилину першого голу у фінальному матчі та зроблять акційну ставку), сума виграшу буде розподілена між ними рівними частинами. 

Правила 

 1. Акція доступна тільки для прогнозу на фінальний матч Кубка ліги Англії з футболу 2023 в період з 20.02.23 до 18:25 26.02.23 (GMT+2). Прогноз приймається з початку акції, прийом закінчується за 5 хвилин до початку матчу.
 2. Гравець може зробити тільки один акційний прогноз.
 3. Результат у фінальному матчі Кубка ліги Англії з футболу визначається за основним, а також за додатковим та компенсованим часом, згідно з правилами організатора відповідно до розділу «Правила та умови».
 4. Акційною вважається ставка із встановленим коефіцієнтом події не менше 1,5. Враховуються ставки live и prematch.
 5. Ставки розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1,5 та/або за послугою CashOut, ставки типу «система», з використанням редагування, ставки із використанням фрібета, а також розраховані з поверненням не є акційними.
 6. Мінімальна сума ставки, яка необхідна для участі в акції становить 250 грн. Ставка має бути розрахована до 22:00 26.02.23.
 7. Переможці акції будуть оголошені 27.02.2023 протягом дня.
 8. Призовий фонд акції становить 500 000 гривень. 
 9. У разі, якщо переможців буде декілька, призовий фонд акції буде розподілений між усіма переможцями рівними частинами.
 10. Сума виграшу нараховується на ігровий рахунок гравця протягом 72-х годин з моменту оголошення переможців. Виведення коштів з ігрового рахунку буде доступне після відіграшу суми виграшу.
 11. Для відіграшу гравцю потрібно, протягом 7 днів з моменту нарахування суми виграшу, зробити ставку з коефіцієнтом події не менше 1,5 в розмірі суми виграшу. Ставки розраховані з коефіцієнтом менше ніж 1,5 та/або за послугою CashOut, ставки типу «система», з використанням редагування, ставки із використанням фрібета, а також розраховані з поверненням (з коефіцієнтом 1) не враховуються при відіграші бонусних коштів.
 12. Компанія залишає за собою право анулювати бонус і/або відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри. 
 13. У разі виникнення суперечностей щодо тлумачення пунктів цих правил і умов, офіційним вважається тлумачення організатора (компанія Parimatch), яке є остаточним і обов’язковим для виконання.
 14. Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час без будь-якого повідомлення учасників.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт