За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Акція «Щаслива п’ятниця» від БК 1xBet

Скористалися 1901 людей
В обговоренні 0 коментарів
Сума бонуса
100 €
Відіграш
Термін відіграшу
1 день

Букмекерська контора 1xBet пропонує своїм постійним клієнтам акцію «Щаслива п’ятниця», у рамках якої можна отримати бонус до 100 євро.

ЯК ОТРИМАТИ БОНУС?

 • Авторизуйтеся на сайті 1xBet або зареєструйтеся, якщо у вас ще немає акаунту.
 • Поповніть свій баланс на будь-яку суму від €1 в п’ятницю.
 • Робіть ставки і відігравайте бонусні кошти.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ

 1. Акція діє тільки у п’ятницю до 23:59.
 2. Користувач має право отримати тільки 1 бонус. Бонус дорівнює 100% від суми поповнення, але не більше €100.
 3. Бонус нараховується автоматично після поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистому кабінеті.
 4. В особистому кабінеті в налаштуваннях облікового запису має бути проставлено згоду на участь в бонусних пропозиціях на спортивні події.
 5. Щоб відіграти бонус, проставте суму бонусу в 3-х кратному розмірі ставками типу експрес протягом 24 годин з моменту зарахування бонусу (в іншому випадку він анулюється). У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40. Дати старту всіх подій не повинні бути пізніше терміну дії даної пропозиції. Сформуйте купон, введіть суму ставки, виберіть бонусний рахунок і натисніть кнопку «Зробити ставку».
 6. Сума, яку гравець повинен прокрутити для виконання умов бонусу, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 7. Відіграний бонус перекладається на основний рахунок в розмірі залишку бонусних коштів, але не більше суми бонусу. Якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку менше суми мінімальної ставки, бонус вважається програним.
 8. До виконання умов акції вивід грошових коштів неможливий.
 9. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку, інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 10. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 11. 1xBet може змінити, скасувати, відновити або відмовити в акції в будь-який час без попереднього попередження.
 12. 1xBet залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідуванні сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає по стратегії, яку 1xBet (на свій власний розсуд) вважає нечесною, компанія вправі заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 13. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один загальний комп’ютер, загальний IP, на будь-які дані облікового запису (e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи тощо). Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття акаунту.
 14. При необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації (KYC). Якщо він не надасть документи за запитом 1xBet, бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію по телефону.
 15. Якщо 1xBet виявить, що він став жертвою шахрайства або відмивання грошей, компанія має право закрити акаунт користувача і заморозити залишок на рахунку.
 16. Якщо до поповнення рахунку був здійснений вивід грошових коштів, бонус “Щаслива п’ятниця” не зараховується на рахунок акаунту.
 17. Акція діє тільки для активних користувачів, які щодня здійснюють будь-які операції по рахунку.
 18. Не йдуть в залік відіграшу ставки, за якими зроблено повернення.
 19. Ці умови є частиною загальних правил 1xBet.
Найкращі бонуси від РБ
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт