За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
Відіграш
Термін відіграшу

Букмекерська контора «Макслайн» пропонує своїм постійним клієнтам програму лояльності «Макслайн поверне». Щодня на сайті БК публікуються матчі і програшні результати, які букмекер розраховує з коефіцієнтом 1.

Для розрахунку ставок з коефіцієнтом 1 необхідно написати коментар «Дякую, «Макслайн» реально повертає! № рахунку 12345» або коментар в іншій варіації про акцію «Макслайн поверне» із зазначенням номера вашого рахунку. Це можна зробити в групі VK букмекера або під будь-якою останньою новиною на порталах «Рейтинг Букмекерів», Pressball, Tribuna або Football.

Надішліть запит на пошту [email protected] із зазначенням номера ігрового рахунку та ставки, а також посиланням на ваш коментар. Коментар повинен залишатися і після перерахунку ставок.

Правила та умови акції

  1. Якщо результат не підпадає під пропозицію, ви отримуєте попередження. При повторній спробі обману, гравець буде дискваліфікований з акції назавжди.
  2. Пропозиція поширюється на лайв і прематч ставки, а також експреси.
  3. Пропозиція дійсна протягом 7 днів з моменту закінчення матчу.
  4. У пропозиції не беруть участь ставки на статистику (кількість ЖК, кутових, удари в площину тощо), додатковий час, овертайм, серію булітів, ставки з підвищеним коефіцієнтом, а також ставки Cash Out.
  5. Ставки типу «система» з 14.10.2018 в акції не беруть участь.
  6. Максимальний коефіцієнт події, що підпадає під пропозицію, становить 5.
  7. З 8 жовтня 2018 року коефіцієнт в експресах не повинен перевищувати 10.
  8. Дана пропозиція є різновидом акції «Макслайн платить».
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт