Страховка пари до ₽1500 от БК GGBet.ru

Промокод: BR1500

Отримати бонус
Цей огляд має довідково-інформаційний характер і не є рекламою. Ми рекомендуємо користуватися виключно сервісами легальних букмекерів.
За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
15х
Термін відіграшу
7 днів

Поповни свій рахунок на суму від ₴300 та отримай 50% бонус на депозит від букмекерської контори GG.BET. Максимальна сума бонуса складає ₴3000. Пропозиція доступна лише гравцям з підтвердженою поштою.

Правила та умови

1. Бонус доступний 5 днів з моменту активації для гравців із підтвердженою поштою.

2. Бетінг бонус:

  • Для виведення бонусних коштів та/або будь-якого виграшу в результаті використання бонусних коштів, користувачеві необхідно зробити ставки на загальну суму не менше ніж у 15 разів, що перевищує отриманий бонус, протягом 7 днів з моменту його отримання
  • Бонусні кошти бетінг-бонуса відіграються тільки на розрахованих ставках з коефіцієнтом від 1,6 (вид ставки – ординар).
  • Мінімальна сума депозиту для активації бонуса складає: ₴300.
  • Максимальна сума одержуваного бонуса складає: ₴3000.

3. У разі невиконання умов відіграшу бонуса у зазначений термін, бонусний рахунок та кошти бонусного балансу будуть списані.

4. Бонусні кошти можуть бути використані для здійснення ставок лише за відсутності коштів на реальному балансі.

5. Максимальна сума реальних коштів, отриманих після відіграшу бетінг-бонуса, становить – ₴6000. Решта бонусних коштів буде анульована при конвертації бонуса на реальний баланс.

6. Виграш зі ставок, які були здійснені з використанням бонусного та реального балансів, буде розподілено пропорційно. Виграш зі ставок, здійснених із бонусного балансу, буде зарахований на бонусний рахунок, а виграш зі ставок, здійснених із реального балансу, буде зарахований на реальний баланс.

7. У разі виведення реальних коштів, не відіграний бонус буде списаний.

8. Уточнити конкретні суми для вашої валюти ви можете, звернувшись до служби підтримки. Всі нарахування підлягають конвертації в валюту USD, що може вплинути на підсумкову суму нарахування.

9. БК GG.Bet залишає за собою право припинити або призупинити акцію у будь-який час, а також анулювати бонусний баланс та виграші, отримані під час конвертації бонуса.

10. Виведення реальних коштів, отриманих шляхом відіграшу бонуса, може спричинити верифікацію. Якщо вірифікація не буде успішно пройдена, запит на виведення буде відхилено.

11. БК GG.Bet залишає за собою право на перевірку ігрової історії учасників акції, спроба зловживання акцією може призвести до дискваліфікації.

Найкращі букмекери для ставок на чемпіонат світу з футболу 2022

Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт