За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери
Сума бонуса
3000 ₴
Відіграш
11х
Термін відіграшу

Букмекерська контора Gorilla пропонує вітальний бонус для нових клієнтів. Достатньо зареєструватися на сайті компанії з промокодом BAZOOKA111 і внести гроші на рахунок. Букмекер додасть на рахунок 111% від суми депозиту.

Умови і правила

 1. Мінімальна сума депозиту – ₴200/$10/€10. Максимальна сума бонусу – ₴3000/$100/€100.
 2. Бонусні гроші нараховуються протягом 2 годин після активації промокоду і поповнення рахунку. Суми депозиту і бонусу відображаються в одному балансі.
 3. Гравець може відмовитися від бонусу, якщо він не робив ставок після його отримання.
 4. Бонус можна активувати тільки один раз для одного ігрового рахунку. В акції не можуть брати участь власники двох і більше рахунків. Діє правило “один рахунок для однієї електронної адреси, номера кредитної/дебетової картки, IP-адреси або  сім’ї”.
 5. Активувавши бонус, гравець автоматично погоджується з правилами і умовами акції.
 6. Компанія залишає за собою право відмовити у зарахуванні бонусу без пояснення причин.
 7. Компанія може проводити верифікацію власника ігрового рахунку і призупинити нарахування бонусних коштів на час цієї процедури.
 8. Компанія залишає за собою право анулювати бонус або відмовити в його нарахуванні, якщо під час перевірки ігрового рахунку виявить порушення чесної гри або використання стратегій.
 9. Компанія може списати бонусні кошти в будь-який час без додаткового інформування, але не після відіграшу або виведення.
 10. Умови акції можуть бути змінені і доповнені в будь-який час.

Відіграш і  виведення:

 • щоб відіграти бонусні гроші після їх нарахування, потрібно зробити 11 ставок на спорт або кіберспорт з коефіцієнтом не нижче 1.7. Кожна ставка повинна бути не менше суми бонусу. Після цього бонусні гроші можна виводити;
 • при відіграші бонусу не враховуються ставки з коефіцієнтом менше 1.7 і ставки, які були розраховані з кф 1.0;
 • при відіграші бонусу спочатку списуються кошти, внесені на ігровий рахунок, а потім бонусна сума;
 • бонус вважається відіграним, якщо виконані умови відіграшу або на балансі рахунку залишається сума, якої не вистачає для мінімальної ставки в валюті ігрового рахунку
 • для виведення грошей потрібно зайти в «Профіль» (клікнути на баланс ігрового рахунку) – «Виплата», вибрати платіжну систему, ввести суму виведення. Виплату схвалять в термін від 30 хвилин до 24 годин.
Найкращі бонуси, доступні у вашій країні
Коментарі 0
Сайт «» порушує законодавство України.,
тому доступ до даного сайту заборонено.
Ви будете перенаправлені на сайт
який працює в Україні легально.
Перейти на сайт