За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК OddsRing - опис усіх доступних бонусів

Сторінку створено для швидкого ознайомлення з привілеями даного букмекера. Тут ви знайдете інформацію про Оддсрінг промокод, весь перелік бонусів для нових та зареєстрованих користувачів. 

Читати далі
Доступні 0
За новими
Найкращі бонуси від РБ
Бонус Опис Важливі деталі
? Бонус 200 євро від БК OddsRing (Недоступний в Україні) Букмекерська контора OddsRing дарує новим клієнтам 200% бонус на перший депозит. Максимум при цьому складає 200 євро (в еквіваленті валюти рахунку).
 • Мінімальний депозит – 5 євро
 • Акційні 200% на перший депозит
 • Максимальна сума бонусу – 200 євро
 • Для відіграшу бонусу і отримання можливості виводу коштів необхідно набрати 2500 балів. Кожний виграний або програний євро дорівнює 1 балу.
 • Час відіграшу необмежений

Бонуси для нових гравців OddsRing

Новому гравцю буде незвично читати умови вітального бонусу. Вони нескладні, але доволі нестандартні. За перше поповнення в 100 євро ви отримаєте 200 євро на бонусний рахунок (максимальна сума). А далі вам потрібно набрати 2500 балів. Кожний виграний або програний євро дорівнює 1 балу. Простіше кажучи, аби вивести бонусні 200 євро, вам потрібно зробити оборот в БК на 2500 євро. 

Бонуси для зареєстрованих гравців OddsRing

Платформою не передбачено жодного Оддсрінг бонусу для беттора, який вже має аккаунт. Пропонуємо ознайомитись з бонусами найкращих БК.

Промокоди OddsRing

Якщо ви шукаєте промокод OddsRing, то марно. Адміністрація БК не пропонує таких опцій, а поля для введення на сайті відсутні. Ви завжди можете скористатись пропозиціями від лідерів за кількістю та якістю бонусів – 1хбет, Betandyou, Betwinner, Марафонбет тощо.

Як отримати бонуси?

 1. Перейдіть на сайт букмекера OddsRing.
 2. Зареєструйте аккаунт та підтвердіть пошту.
 3. Ознайомтесь з умовами вітального бонусу.
 4. Зробіть перший депозит та відіграйте кошти.
 5. Також ви можете моніторити електронну пошту на предмет появи акцій від букмекера. 
 6. Якщо в правилах БК вказано, що бонус заборонений в Україні, то адміністрація не зможе вам його нарахувати.

Висновок

Букмекер доволі креативно подав умови відіграшу вітального Оддсрінг бонусу, дав хороший відсоток та приємну максимальну суму. Але на цьому все. Дане заохочення недоступне в Україні, а інших бонусів не передбачено. Та й сам відіграш не з найпростіших. 

Недоступні у вашій країні 1
Неактуальні 0
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт