За букмекером
Скасувати
Фільтри
Букмекери

Бонуси БК 1xbet

Граючи на платформі букмекерської контори 1xbet можна загубитись у великій кількості пропозицій для гравця та безкінечних правилах. Сьогодні, на сайті «Рейтинг букмекерів» ви можете швидше та доступніше ознайомитись із програмами лояльності, бонусами на депозит при реєстрації, VIP-пропозиціями та актуальними промокодами БК.

Читати далі
Доступні 24
За новими
Найкращі бонуси від РБ

Бонуси за реєстрацію в БК 1xBet

Букмекер пропонує один бонус за реєстрацію для ставок на спорт на суму до 3000 грн. Для відіграшу необхідно проставити суму бонусу в 5-кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.50.

100% на депозит від 1хбет

Бонуси та акції для зареєстрованих гравців 1xBet

Такого роду пропозицій безліч. Регулярно БК дає можливість взяти участь у акціях на будь-яких смак. Тут і заохочення для ставок на футбольні та тенісні турніри, і періодичні масштабні розіграші автівок, новинок техніки, подорожей на двох тощо. Коротко про основні акції для зареєстрованих гравців:

  • Щаслива п’ятниця. Поповнюйте рахунок у переддень вихідних від 1 євро та отримуйте до 100 євро бонусу (100% суми депозиту). Відіграти кошти потрібно у п’ятикратному розмірі. Тип ставки – експрес від трьох подій з коефіцієнтом 1,4 або вище кожна.
  • Бонус на депозит у середу. Умови та призові аналогічні попереднім. Різниця лише у дні тижня.
  •  Експрес дня. Щодня букмекер обирає найцікавіші події і використовує їх для формування  мультиставки. Якщо ти згоден з запропонованими результатами – роби ставку. Виграш буде збільшено на 10%
  • Ставка без ризику. Букмекер надає змогу зробити прогноз на популярний запропонований матч та отримати до 10 USD промокодом, якщо ставка програє.
  • Бонус до Дня народження. У цей день ви можете отримати безкоштовну ставку як прояв лояльності від компанії. Вам буде надіслано смс з унікальними промокодом, але для цього потрібно заповнити всі поля в особистому кабінеті.
  • Інші бонуси: битва купонів, довірче парі, магазин промокодів, страхування ставки, укладання парі через Телеграм тощо.

Промокоди БК 1xBet

Про подібні призові набори символів згадується у трьох пропозиціях. Це бонус до дня народження, де унікальний промокод прийде в смс., а після його введення ви отримаєте безкоштовну ставку. Умови ставки без ризику також передбачають введення промокоду на фрібет, якщо ставка на запропонований матч не зіграє. І врешті, у магазині промокодів (своєрідна програма лояльності) ви можете обміняти бонусні бали на промокод з безкоштовною ставкою. Суму та вид спорту обираєте ви (але не більше, ніж бонусний баланс)

Як відіграти бонуси?

Аби дізнатись умови відіграшу відкрийте бонус, що цікавить, та перегляньте пункти правил. Зазвичай така інформація подається там. Відіграш бонусних коштів зазвичай доволі простий.

Висновок

Букмекер 1xBet демонструє одну з найбільших мереж з бонусними пропозиціями.Часто кількість пропозицій для ставок на спорт наближається до 20-25., тому беттор має з чого обрати. Новий гравець може скористатись лише 100% бонусом на перший депозит, альтернативні вітальні привілеї відсутні. А от після реєстрації очі розбігаються серед двох десятків акцій та інших заохочень.

Популярні запитання

Чи є бездепозитний бонус в БК 1xBet?

Так. Повноцінним бездепозитним бонусом є промокод з фрібетом до дня народження користувача.

Як вивести бонус 1xBet?

Аби отримати кошти на основний рахунок, потрібно відіграти їх з вказаним вейджером, з певним типом ставки, коефіцієнтами та впродовж визначеного проміжку часу. Після цього ви можете успішно вивести кошти на вашу картку чи електронний гаманець.

Як отримати бонус в букмекерській компанії 1xBet?

Зареєструйтесь або авторизуйтесь на сайті букмекера. Перейдіть у розділ Promo. Далі підберіть цікавий бонус та натисніть на кнопку взяти участь.

Неактуальні 26
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт