Богдан Чуднівець – кращий прогнозист команди «РБ» в квітні 2017 року

Гончар Тарас

За підсумками квітня 2017 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став Богдан Чуднівець.

Богдан Чуднівець – кращий прогнозист команди «РБ» в квітні 2017 року

З першого по тридцяте квітня Богдан Чуднівець зробив чотирнадцять ставок, дванадцять (!) з яких виявилися виграшними, а лише по одній був програш і повернення. При цьому прибуток нашого експерта склав 71,6%, а чистий прибуток – 100 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 1.92. Кращий виграшний коефіцієнт – 3,2, отриманий завдяки прогнозу на матч «Реал Мадрид» – «Барселона».

Богдан Чуднівець – член команди трейдерів букмекерської компанії «Фавбет». З листопада 2016-го року в своєму блозі про ставки на спорт на «Рейтингу Букмекерів» Богдан Чуднівець прогнозує футбол та інші види спорту в текстовому форматі. Точка зору справжнього букмекера до вашої уваги!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?