БК Winline: домен в зоні .BET – невід’ємна частина ринку

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Winline знаходиться в процесі покупки і оформлення домену в зоні .BET, яка офіційно запрацювала в інтернеті 3-го березня. Компанія вважає, що домен в зоні .BET є невід’ємною частиною букмекерського ринку.

БК Winline - в процесі покупки домену в зоні .BET

БК Winline – в процесі покупки домену в зоні .BET

При цьому компанія не ставить додаткових цілей і не чекає конкретних результатів від покупки, повідомив «Рейтингу Букмекерів» фахівець зі зв’язків з громадськістю оператора Тигран Асцатуров.

Букмекер переконаний, що зона .BET – лише зовнішня оболонка. «Ніяких плюсів чи мінусів вона не має. І також для гравця головним залишається не .BET, .RU, .COM або щось ще, а те, що собою являє букмекерська компанія і її сайт. Головне – це зручність, функціональність і надійність. А також, щоб букмекер завжди платив. Winline – саме той, хто платить завжди», – заявив спікер Winline.

Новий домен верхнього рівня .BET для представників індустрії гемблінгу був активований для вільної реєстрації 3-го березня. Частина букмекерів вже придбала домен. Деякі компанії, в тому числі БК «Парі-Матч», вивчають питання його придбання, але не чекають істотних змін з точки зору маркетингу.

БК «Марафон», в свою чергу, не реєструвала домен в зоні .BET і не буде цього робити, вважаючи його безперспективним.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?