БК Titanbet почала виплату грошей за ставками на чемпіонство «Лестера»

Рейтинг Букмекерів

Британський підрозділ букмекерської компанії Titanbet достроково виплатить виграші клієнтам, які зробили ставки на чемпіонство «Лестера» в нинішньому сезоні АПЛ.

Фінал неймовірного сезону АПЛ за участю «Лестера» близький до свого завершення

Фінал неймовірного сезону АПЛ за участю «Лестера» близький до свого завершення

За вісім турів до кінця чемпіонату букмекер Titanbet UK заявив про свою впевненість у чемпіонстві підопічних Раньєрі за підсумками сезону, повідомляє SBC News. Незважаючи на те, що «Лисиці» випереджають найближчого переслідувача всього на п’ять очок, а календар не передбачає легкої прогулянки, керівництво даної БК вирішило порадувати своїх клієнтів достроковою виплатою виграшів.

Titanbet UK виплатить виграші за поодинокими ставками на чемпіонство «Лестера». Рассел Йершон, менеджер британського підрозділу букмекера за ставками на спорт, з гордістю повідомив про рішення керівництва: «Впродовж всього сезону історія про чемпіонство «Лестера» викликала прекрасні почуття і набувала стійкого інтересу з боку клієнтів по всьому світу. Вже зараз можна сказати, що цей сезон був незабутнім. Ми нагородимо наших клієнтів за їх вибір, щоб запам’ятати цей історичний момент».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?