БК Parimatch стала титульним партнером ФК «Шахтар»

Тарас Гончар
Parimatch і футбольний клуб «Шахтар» оголосили про розширення співробітництва після двох років партнерства.
pm-shachtar

БК Parimatch стала титульним партнером ФК «Шахтар»

В рамках нової угоди Parimatch отримає статус титульного партнера ФК «Шахтар» і буде представлений на матчах Прем’єр-ліги і єврокубків. Крім цього, в рамках нової угоди, «Шахтар» і Parimatch продовжать реалізовувати спеціальні акції для вболівальників і продовжать роботу над важливими соціальними проектами.

«Партнерство лідерів ринку – унікальний прецедент для Східної Європи. За минулі два роки спільної роботи Parimatch зарекомендував себе як надійний і амбітний партнер, який інвестує серйозні кошти в розвиток спорту. Упевнений, що разом ми досягнемо нових перемог», – заявив Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар».

На старті сезону-2019/20 сторони розширюють співпрацю. ФК «Шахтар» і БК Parimatch продовжать реалізацію соціальних проектів, спрямованих на якісну зміну спортивної культури в Україні.

«Як ключові меценати українського спорту, ми не плануємо обмежуватися стандартними спонсорськими активностями і зовсім скоро представимо громадськості нові проекти. Ми готові дати позитивний імпульс всьому спорту і футболу зокрема», – зазначив Вадим Місюра, представник Parimatch.

Перші матчі з логотипом нового титульного партнера на футболках «Шахтар» провів вже в Суперкубку України з київським «Динамо» та Прем’єр-лізі проти «Олександрії».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт