БК Parimatch провела ребрендинг із залученням Конора Макгрегора

Тарас Гончар
Букмекерська компанія Parimatch провела ребрендинг із залученням бійця змішаних єдиноборств UFC Конора Макгрегора. Букмекер представив оновлений візуальний стиль в рамках нової маркетингової кампанії, розповіли «Рейтингу Букмекерів» в прес-службі БК.
conor-pari-match

БК Parimatch провела ребрендинг із залученням Конора Макгрегора

Компанія Parimatch підписала контракт з новим амбасадором – бійцем UFC Конором Макгрегором – і представила нову маркетингову кампанію.

«У мене немає жодних бар’єрів, і я завжди зосереджений на перемозі! Я пишаюся тим, що я є частиною Parimatch і зможу поділитися з вами своїм прагненням і силою. Я завжди насолоджуюся сміливими випробуваннями і вже заряджений перемагати з Parimatch! »- цитує Конора Макгрегора прес-служба БК.

Як заявили у БК «Парі-Матч», приєднання Макгрегора до команди Parimatch – черговий етап в рамках співпраці з UFC.

«Ми в команді дуже раді, що Конор став бренд-амбасадор Parimatch і тепер представляє оновлене, яскраве, енергійне та зухвале обличчя бренду. Упевнений, користувачі позитивно зустрінуть новий образ Parimatch. Ми маємо намір підбадьорити ринок», – зазначили у компанії.

https://youtu.be/M4aviUrFnE4

В рамках кампанії з ребрендингу букмекер представив ролик, головну роль в якому виконав блогер і воркаутер з Казахстану Іслам Бадургов. На виконання ролі «красеня» його затвердив сам Конор Макгрегор. Атлети познайомилися восени 2018 року на турнірі UFC в Гданську, після якого Іслам приступив до тренувань в залі Конора SBG з особистим тренером чемпіона-борця UFC.

У повідомленні прес-служби йдеться, що в процесі створення візуального стилю дизайнери надихалися глобальними трендами сучасного дизайну.

«За результатами дослідження аудиторії ми зупинилися на нових сміливих рішеннях в айдентиці, сервісах і підходах до комунікації. Оновлені рішення допоможуть створити пряму асоціацію з брендом, який символізує енергію, динаміку і спортивний азарт. Нові кольори – наш виклик усталеним стереотипам і великий етап в нашій digital-трансформації», – резюмували БК «Парі-Матч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт