БК «Парі-Матч» знаходиться в процесі покупки домену в зоні .BET

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора «Парі-Матч» вивчає питання покупки домену в зоні .BET, запущеної в Рунеті 3-го березня.

«Парі-Матч» не пов'язує великі надії з доменом в зоні .BET

«Парі-Матч» не пов’язує великі надії з доменом в зоні .BET

Як повідомили «Рейтингу Букмекерів» в прес-службі холдингу «Парі-Матч», компанія наразі знаходиться в процесі покупки домену в зоні .BET. При цьому оператор вважає, що додавання .BET з точки зору маркетингу нічого не покращить в його діяльності.

«На наш погляд, бренд нашої компанії «Парі-Матч» і відповідний домен Parimatch.com – це частина єдиної концепції, і вона як можна краще підкреслює приналежність до БК-діяльності, до того ж це зручно в сприйнятті», – заявили в прес -службі оператора.

Представники «Парі-Матч» також вважають, що оператори букмекерського ринку навряд чи замінять свої домени на нові. «Скоріше, куплять свій сайт в зоні .bet «про запас», щоб мінімізувати ризики використання їх іншими в шахрайських цілях».

Новий домен верхнього рівня .BET для представників азартних ігор був активований для вільної реєстрації 3-го березня. Частина букмекерів вже придбала домен, деякі учасники ринку ставляться до цього скептично. Наприклад, БК «Марафон» не реєструвала домен в зоні .BET і не планує цього робити, тому що не вірить в його перспективність.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?