БК «Парі-Матч» запустила програму лояльності

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора «Парі-Матч» запустила програму лояльності «Парі +», яка враховує всі ставки клієнтів онлайн-букмекера на будь-яку суму, крім розрахованих з коефіцієнтом 1.00. За кожну ставку гравцеві нараховуються бали, які можна обміняти на гроші.

За кожну ставку можна отримувати бали і потім обмінювати їх на гроші

За кожну ставку можна отримувати бали і потім обмінювати їх на гроші

Щоб взяти участь в акції, гравець повинен зареєструвати рахунок на сайті «Парі-Матч» (якщо реєстрація не була пройдена раніше), перейти в налаштування рахунку, вибрати закладку «Бонуси та акції», потім перейти в розділ «Парі +» і натиснути кнопку «Підключитися». Після цього бали програми лояльності будуть автоматично нараховувати на ігровий рахунок клієнта.

За умовами програми лояльності, мінімальна сума ставки, яка враховується при підрахунку балів, не обмежується. Ставки в «лайві» також враховуються. При цьому ставки, розраховані з коефіцієнтом 1.0 і ті, які потрапили під категорію «повернення», не враховуються в програмі лояльності. Нарешті, «експреси» і «системи» враховуються як одна ставка.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?