БК «Парі-Матч» запустила новорічний квест

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» запустила новорічну акцію. Напередодні свята кожен клієнт може взяти участь в десятиденному «квест-турнірі» і отримати цінні подарунки. Про це «Рейтингу Букмекерів» розповіли в прес-службі БК.

Квест стартував 20 грудня і триватиме до 30 грудня

З 20 по 30 грудня щодня на сайті www.parimatch.com будуть з’являтися умови ставок на поточний день. У разі їхнього виконання клієнти отримують не тільки виграш, а й додаткові бонуси.

Скористатися «пропозицією дня» гравець може тільки впродовж доби. Згідно з правилами, протягом десяти днів умови завдань і бонуси кожен день будуть відрізнятися. Крім того, про нараховані бонуси гравець буде дізнаватися на наступний день.

В кінці квест-турніру клієнти, які виконали умови хоча б одного дня, візьмуть участь у фінальному – масштабному розіграші призів, серед яких, зокрема, PlayStation 4, Ipad і iPhone.

Нагадаємо, що букмекерська компанія «Парі-Матч» запустила опцію Cashout, яка дозволить клієнтам букмекера забирати виграші достроково.

БК і українська версія журналу для дорослих Playboy за підтримки Adwise Agency оголосили конкурс, переможець якого може потрапити до спортивного календаря видання.

PariMatch виявився популярнішим за Twitter та Instagram в Україні. Згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Factum Group, Parimatch.com зайняв 16-е місце в рейтингу 25 найбільш популярних сайтів в Україні

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?