БК «Парі-Матч» в Росії розширює мережу ППС

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» розширила свою присутність на російському ринку. Букмекер відкрив 5 нових пунктів в Москві, Челябінську, Кургані та Тюмені.

До кінця року в Росії буде діяти 67 ППС букмекера

До кінця року в Росії буде представлено 67 ППС букмекера

У жовтні 2015-го року букмекерська компанія «Парі-Матч» відкрила 2 пункти прийому ставок в Москві (Хімкинський бульвар, б.19 та вул. Петрозаводська, б.22) і по одному ППС в Челябінську, Кургані і Тюмені.

Нові ППС оснащені сучасними екранами з можливістю перегляду спортивних подій в HD, терміналами для самообслуговування. Для зручності клієнтів у залах ППС створені комфортні зони перегляду.

В листопаді букмекер планує відкрити в Росії ще 4 пункти прийому ставок. У такий спосіб до кінця року в Росії буде діяти 67 кас букмекерської компанії «Парі-Матч». Всього в СНД букмекер має близько 400 ППС.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?