БК «Парі-Матч»: сума ставок на ОІ 2016 склала 12% пулу звичайного місяця

Рейтинг Букмекерів

21-го серпня в бразильському місті Ріо-де-Жанейро завершилися літні Олімпійські ігри 2016-го року. У прес-службі букмекерської компанії «Парі-Матч» розповіли «Рейтингу Букмекерів», на які види спорту ставили клієнти компанії, і підбили підсумки ОІ 2016 з точки зору прибутку.

Компанії «Парі-Матч» вдалося заробити на Олімпійських іграх 2016

Компанії «Парі-Матч» вдалося заробити на Олімпійських іграх 2016

Як зазначили в прес-службі БК «Парі-Матч», сума ставок на Олімпіаду в Ріо склала близько 12% пулу звичайного місяця.

«Кількість ринків в пре-матчі і лайві, що зросла, велика кількість ринків, які розігруються швидко, прискорення обслуговування клієнтів через службу підтримки, прискорення платіжних процесингів і їх різноманітність – всі ці фактори вплинули на зростання кількості ставок у порівнянні з 2012-м роком», – підкреслили в компанії.

За словами представника прес-служби букмекера, компанії «Парі-Матч» вдалося заробити на Олімпійських іграх 2016, при цьому змагання в Ріо по загальному прибутку можна порівняти з кількома середніми за популярністю прибутковими матчами минулого Євро-2016. «Загалом ми задоволені прибутком, оскільки Олімпійські Ігри – швидше іміджевий захід для будь-якої БК», – зауважили в «Парі-Матч».

За зборами одним з найприбутковіших для букмекера став жіночий гандбол, який виділяється на загальному тлі, оскільки на нього припало більше 6% від загального пулу. Також відносно багато, 1.5% ставок, зібрав хокей на траві.

У прес-службі БК заявили, що не вважають, що відсторонення російських спортсменів істотно вплинуло на кількість ставок, оскільки індивідуальні види спорту не користувалися великою популярністю у клієнтів «Парі-Матч». При цьому піковими періодами прийому ставок стали фінальні матчі командних змагань.

Як розповіли в «Парі-Матч», найпопулярнішим видом спорту для ставок у клієнтів компанії став волейбол, на який припало близько 30% від обсягу всіх ставок на Олімпіаду-2016. Практично стільки ж припало на баскетбол. На гандбол – 12%, і по 10% – на футбол і теніс.

Максимальна сума середньої ставки припала на загальний медальний залік. Вона перевищила середню суму за найбільшими видами спорту приблизно в 1.5 рази», – поділилися в «Парі-Матч», відмовившись уточнити точну суму.

У прес-службі компанії також розповіли, що ключовою акцією, запущеною для Олімпіади, був бонус на серію виграшних ставок. «Зібравши 3 і більше виграшних ставок поспіль з сумою від 10 доларів і коефіцієнтом від 1.5 можна було виграти до 500 доларів бонусу. Необхідно сказати, що клієнтам акція сподобалася, і було досить багато переможців, незважаючи на те, що багато видів спорту клієнтам маловідомі. Таким чином, навіть ті види спорту, які не особливо популярні на території СНД, викликали інтерес у наших клієнтів», – резюмували в «Парі-Матч».

На початку серпня букмекер «Парі-Матч» підписав з Міністерством молоді та спорту України меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». В рамках участі в даній акції компанія вирішила подарувати сертифікати на суму $20 тис. кожному українському спортсмену, який завоює золоту медаль на Олімпіаді-2016. Зазначимо, що олімпійськими чемпіонами у складі збірної України стали гімнаст Олег Верняєв та каноїст Юрій Чебан.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?