БК «Парі-Матч» стала спонсором Української хокейної ліги

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» стала офіційним спонсором Української хокейної ліги.

fe-1

Букмекер продовжує надавати підтримку українському спорту

БК «Парі-Матч» – офіційний спонсор Української хокейної ліги, повідомляється на офіційній сторінці турніру в Facebook. Деталі угоди не розкриваються.

ТОВ «Українська хокейна ліга» (УХЛ) створено в червні 2016 року. 25 серпня організація підписала з Федерацією хокею України договір про співпрацю.

Чемпіонат УХЛ 2016/17, в якому беруть участь шість команд, стартував 9 вересня. Регулярний чемпіонат триватиме до 5 березня. Матчі плей-оф розпочнуться 9 березня, сьомий матч фіналу заплановано на 9 квітня.

В кінці серпня БК «Парі-Матч» підписала угоду з ФБУ, згідно з якою стала титульним спонсором української баскетбольної Суперліги і генеральним спонсором національної збірної команди цієї країни.

Компанія також уклала спонсорські угоди з Асоціацією пляжного футболу України, збірної України з футболу в кваліфікації чемпіонату світу-2018, кіпрським футбольним клубом АПОЕЛ і продовжила спонсорську угоду з українським ФК «Карпати». Крім того, букмекер є титульним спонсором української футбольної Прем’єр-ліги.

Директор з маркетингу «Парі-Матч» Олексій Савін в розмові з кореспондентом «Рейтингу Букмекерів» розповів про те, що дає кожне з партнерських угод, укладених компанією, і які завдання ставить перед собою букмекер в напрямку спонсорства.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?