БК «Парі-Матч» стала спонсором баскетбольного клубу «Запоріжжя-ZOG»

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» уклала спонсорську угоду з українським баскетбольним клубом «Запоріжжя-ZOG».

r-2

Букмекер планує повернути увагу українців до баскетболу

«Завдяки нашому надійному спонсору – паливній компанії «ЗапоріжОйлГруп», зокрема, її власнику Олегу Серовському, нам вдалося зберегти стрижень команди, а залучення ще одного, сподіваюся, надійного спонсора – міжнародної букмекерської компанії «Парі-Матч» – дозволило доукомплектувати склад гідними виконавцями», – цитує президента БК «Запоріжжя-ZOG» Віктора Стельмакова прес-служба клубу.

Як зазначив директор зі зв’язків з громадськістю БК «Парі-Матч» Вадим Місюра, в рамках партнерства з командою компанія планує реалізувати кілька соціальних проектів, спрямованих на пропаганду баскетболу.

«Сьогодні потрібно багато сил прикладати тим людям, які займаються майбутнім нашої країни. Думаю, що поряд з соціально відповідальним бізнесом цим має займатися і держава, яка має передбачити відрахування на розвиток спорту в такому великому регіоні, як запорізький», – резюмував він.

За рахунок партнерства з Федерацією баскетболу України (ФБУ) і БК «Запоріжжя-ZOG» БК «Парі-Матч» ставить завдання повернути баскетболу увагу уболівальників і подбати про розвиток ДЮСШ, додав пан Місюра.

В кінці серпня БК «Парі-Матч» підписала угоду з ФБУ, згідно з якою стала титульним спонсором української баскетбольної Суперліги і генеральним спонсором національної збірної команди нашої країни.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?