БК «Парі-Матч» і Playboy Ukraine запустили спільний конкурс

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора «Парі-Матч» і українська версія журналу для дорослих Playboy за підтримки Adwise Agency оголосили конкурс, переможець якого може потрапити до спортивного календаря видання.

«Парі-Матч» і Playboy Ukraine запустили спільний конкурс

У конкурсі мають право взяти участь лише ті дівчата, яким уже виповнилося 18 років. Для того, щоб опинитися серед конкурсанток, необхідно відзначати себе на фотографіях в соціальних мережах Facebook і Instagram з хештегом #париматч #playboy #хочувкалендарь.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Factum Group, Parimatch.com зайняв 16-е місце, випередивши популярні сервіси instagram.com і twitter.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?