БК «Марафон»: «Змушені переглянути параметри котирування чемпіонату і Кубка України з футболу. Мотивація деяких учасників для нас непрозора»

Сергій Деркач

«Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що ряд букмекерських контор поки не приймають ставки на матч «Карпати» – «Говерла» у 23-му турі української Прем’єр-ліги. Водночас на інші матчі лінія є. Ми розіслати запити у популярні БК стосовно причин, які штовхнули букмекерів на таке рішення. Ось що нам відповіли у БК «Марафон» стосовно ставок на українські футбольні баталії в цілому і цього матчу зокрема.

"Матчі лідерів ми будемо намагатися пропонувати в тому ж форматі, що і раніше"

“Матчі лідерів ми будемо намагатися пропонувати в тому ж форматі, що і раніше”

«Наша контора була змушена переглянути параметри котирування чемпіонату і Кубка України з футболу. В першу чергу під впливом того, що через непросту економічну ситуацію в країні в цілому багато клубів зазнають фінансових проблем, і це позначається на якості гри.

І якщо матчі лідерів ми будемо намагатися пропонувати в тому ж форматі, що і раніше, то ті матчі, в яких мотивація учасників для нас непрозора, ми будемо пропонувати для ставок пізніше решти і з більш скромним набором додаткових результатів.

Щодо матчу «Карпати» – Говерла, для ставок цей матч ще не пропонувався», – повідомив «Рейтингу Букмекерів» прес-аташе БК «Марафон» Євген Платонов.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?