БК «Марафон»: суми ставок на гру «Балтика» – «Торпедо» не можна назвати великими

Рейтинг Букмекерів

Як ми вже писали, майбутній матч російської ФНЛ між місцевою «Балтикою» і «Торпедо з Армавіра, який відбудеться 27-го березня в Калінінграді, викликав особливий інтерес надзвичайно низьким коефіцієнтом на перемогу гостей, які займають передостаннє місце в таблиці. «Рейтинг Букмекерів» попросив спікера БК «Марафон» Євгена Платонова окреслити бачення ситуації навколо цієї гри з боку букмекера.

БК «Марафон» уважно спостерігає за рухом коефіцієнтів на майбутню гру в Калінінграді

БК «Марафон» уважно спостерігає за рухом коефіцієнтів на майбутню гру в Калінінграді

– Чи вважає «Марафон» коефіцієнти на переможця даного матчу адекватними турнірному становищу суперників? Чому таке викривлення, на вашу думку?

– «Торпедо» зараз бореться за збереження місця в ФНЛ, тому гравці мають високу мотивацію, що і довели в матчі попереднього туру з лідером чемпіонату «Газовиком» (3:0). Команді потрібно відіграти 10 очок відставання до кінця чемпіонату, щоб уникнути вильоту. В активі у команди серйозний тренер і оновлений склад. «Балтика» ж знаходиться в комфортній зоні середини турнірної таблиці, що не вимагає від неї особливих зусиль в іграх, що залишилися. Можливо, клієнти букмекерських контор роблять ставки, покладаючись на ці обставини.

– Чи були вже одномоментні «вливання» клієнтами сум на перемогу «Торпедо», які не відповідають рядовому статусу поєдинку?

– Ми почали отримувати ставки 21-го ввечері на П2, внаслідок чого утворився певний фінансовий ризик по матчу (адже до гри ще п’ять днів, і загальний обсяг ставок невисокий). Тому котирування на П2 значно знизилася. Але це поки, швидше за все, ставки від клієнтів, які купують професійні прогнози. Суми самих ставок не можна назвати великими.

– Чи буде БК відстежувати рух коефіцієнтів на даний матч і чи прибере його з лінії в разі абсолютно некоректної поведінки цифр?

– Звичайно, ми будемо відстежувати ситуацію по цій грі – адже можливе як подальше падіння котирувань, так і відновлення ситуації ближче до початку матчу. В крайньому разі, при надходженні занадто великих ставок і неможливості мінімізувати ризики по даному матчу котирування на нього можуть бути видалені з лінії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?