БК «Марафон»: домен в зоні .BET не реєстрували, вона не перспективна

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Марафон» не зареєструвала домен в зоні .BET, запущеної в рунеті 3-го березня, і не планує цього робити.

БК «Марафон» доменна зона .BET не цікава

БК «Марафон» доменна зона .BET не цікава

Витрати на придбання даного доменного імені недоцільні і не входять в завдання БК «Марафон», розповіли «Рейтингу Букмекерів» в компанії. У БК вважають дану доменну зону, створену для представників гемблінг-індустрії, неперспективною з будь-якої точки зору.

Новий домен верхнього рівня .BET для представників гральної індустрії, включаючи букмекерські контори і онлайн-казино, був активований для вільної реєстрації 3-го березня. Попередня реєстрація доменних імен була відкрита в лютому.

Керівник напрямку розвитку послуг реєстрації імен в нових доменах RU-CENTER Сергій Горбунов вважає, що у доменної зони .BET є хороший потенціал, обумовлений зручними маркетинговими можливостями. Виконавчий директор великого російського реєстратора доменних імен REG.RU Світлана Ліенко впевнена, що зона .BET, як і інші нові зони, буде поступово насичуватися і рости.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?