БК «Ліга Ставок» запустила перший легальний в Росії сайт з прийому інтерактивних ставок

Рейтинг Букмекерів

Представники російської БК «Ліга Ставок» сьогодні офіційно оголосили про запуск першого вітчизняного сайту з прийому ставок в інтернеті, який повністю відповідає нормам законодавства.

БК «Ліга Ставок» першою почала прийом легальних інтерактивних ставок

БК «Ліга Ставок» першою почала прийом легальних інтерактивних ставок

Це стало можливим завдяки початку роботи в зоні рунету Центру обліку переказів інтерактивних ставок (ЦОПІС) – свого роду апаратно-програмного посередника між гравцями і букмекерами, покликаного, згідно з вимогами законодавства, стати засобом обліку всіх зроблених вітчизняними гравцями ставок.

Одночасно з презентацією ЦОПІС, який почав функціонувати під контролем керівництва Першої СРО (галузева букмекерська організація), «Ліга Ставок» оголосила про початок прийому інтерактивних ставок на своєму інтернет-сайті. Керівники букмекера називають цей продукт новим і унікальним.

За словами Дмитра Павловського, керуючого партнера «Ліги Ставок», співробітники БК зробили багато, щоб стати першими на повністю легальному вітчизняному ринку ставок в інтернеті.

«Ми хочемо бути законодавцями моди, стандартів, показуючи позитивний і правильний приклад колегам», – заявив сьогодні пан Павловський.

На даний час «Ліга Ставок» є єдиною БК, підключеної до системи ЦОПІС.

Нагадаємо, що почесний Президент цієї компанії Олег Журавський також є Президентом Першої СРО.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?