БК Ladbrokes виплатила клієнту виграш за скасованою ставкою

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Ladbrokes виплатила клієнту виграш за ставкою, яку раніше скасувала. Це сталося після того, як чоловік пригрозив подати в суд на букмекера.

D0239F7EADEA5D6C532C64F784D708C7E974D3168A1ED7A0C5-pimgpsh_fullsize_distr

БК Ladbrokes виплатила клієнту виграш за скасованою ставкою

Пол Глінн в липні розмістив три ставки на скачки на загальну суму $429. Букмекер прийняв ставки, привласнив кожній з них номер, але через кілька годин чоловік побачив, що компанія скасувала його парі, повідомляє Guardian.

Одну зі ставок чоловік зробив на перемогу коня з коефіцієнтом 8,0. Сума ставки склала $195. Таким чином він повинен був отримати $1560 після того, як переміг саме той кінь, на якого він ставив. Глінн звернувся в службу підтримки Ladbrokes, де йому заявили, що букмекер скасував ставку.

Через два місяці чоловік повідомив компанію про те, що збирається подати в суд. Після цього Ladrokes виплатила виграш.

Зараз організація IBAS (Незалежний арбітраж в області ставок) розглядає ще три подібних випадки. Рішення ситуації Глінна може стати прецедентом в даній області.

«Тепер ми можемо приймати цей випадок до уваги. Не повинно бути жодної двозначності: букмекер або приймає парі, або відразу ж відмовляє. У всіх трьох випадках клієнти отримали квитанції, але потім їх ставки скасували. Ladbrokes – єдина компанія, чиї гравці скаржаться на подібні дії», – заявив директор IBAS Річард Хейлер.

Ladbrokes поки ніяк не прокоментувала ці інциденти.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт