БК Фонбет вирішила повністю відмовитися від прийому ставок на дитячий баскетбол

Рейтинг Букмекерів

У московському Будинку баскетболу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Російською федерацією баскетболу (РФБ) і букмекерською компанією «Фонбет» для подальшої спільної протидії договірним матчам.

 Колишня зірка НБА, а нині президент РФБ Андрій Кириленко радіє співпраці з «Фонбет»

Колишня зірка НБА, а нині президент РФБ Андрій Кириленко радіє співпраці з «Фонбет»

Як сказав на підписанні президент РФБ Андрій Кириленко, «сьогодні зроблений один з важливих кроків у напрямку боротьби з договірними матчами». Компанія «Фонбет» прийняла рішення повністю відмовитися від прийому ставок на дитячий баскетбол. За словами пана Кириленка, це дуже важливо для федерації зокрема і чистоти російського баскетболу – і підліткового в тому числі – в цілому.

Жоден з членів команд, тренерів, суддів, функціонерів федерації не має права робити ставки на результат спортивних подій. Це карається кримінальним законом. Про це ще раз згадав президент РФБ. Також він закликав і інші російські БК приєднатися до підписаного меморандуму.

В рамках меморандуму Fonbet відмовляється від прийому ставок на будь-які дитячі змагання з баскетболу, що проходять під егідою РФБ. Крім того, ця букмекерська контора зобов’язується надавати за запитом Федерації відомості про осіб, які зробили ставки на результати змагань, що проводяться під егідою РФБ. Плюс Fonbet інформуватиме Російську Федерацію Баскетболу про виплачені або ті, які підлягають виплаті виграші за результатами парі, укладеними на офіційні спортивні змагання, що проводяться РФБ і завершилися з найменш вірогідним рахунком або результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?