БК «Фаворит Спорт» повернула частину ставок на матч «Шахтар» — «Сельта»

Гончар Тарас

В світовій історії неодноразово траплялися випадки, коли букмекерські контори повертали гроші гравцям, які постраждали від несправедливих рішень суддів або інших факторів. Утім, складно пригадати, чи таке колись було за участю українських БК. Власне, «Фаворит Спорт» пішов на безпрецедентний крок.

Букмекерська компанія приголомшила вчинком після вильоту «Шахтаря» з Ліги Європи

Нагадаємо, що в четвер українська команда провела матч-відповідь у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Сельти». До останніх хвилин результат цілком влаштував донеччан, оскільки тиждень тому вони перемогли на виїзді в Віго (0:1). Втім, на 91-й хвилині словенський арбітр Славко Вінчич за сумнівний фол Андрія П’ятова проти Джона Гвідетті призначив дуже неоднозначний пенальті, який реалізував Яго Яспас.

Таким чином протистояння перейшло в екстра-тайми, в якому подавлені «Гірники» пропустили м’яч від Кабраля, що вибило їх з турніру. Отож рішення судді мало визначальний характер у зустрічі.

Втім, БК «Фаворит Спорт» пішла на безпрецедентний крок, повернувши гроші гравці, які поставили на нульову нічию та на те, що в Харкові поєдинок завершиться без забитих м’ячів.

Додамо, що недавно на тижні Ліги чемпіонів гол Сане в матчі «Манчестер Сіті» та «Монако» зруйнував експрес німця з коефіцієнтом 18000.0

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?