Біткойн офіційно визнано біржовим товаром в США

Олександр Веселов

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) вперше офіційно визнала віртуальну валюту біткойн в якості товару – наприклад, нарівні з нафтою і кукурудзою.

Біткойн офіційно визнаний біржовим товаром в США

Біткойн офіційно визнано біржовим товаром в США

У опублікованій постанові регулятора йдеться про те, що «біткоіни та інші віртуальні валюти визнані як біржові товари». Про це рішення оголошено разом із заявою регулятора щодо незаконної біржової торгівлі на адресу оператора платформи Coinflip, на якій ведуться торги біткоінами.

Тепер операції з біткоінами підпадають під юрисдикцію регулятора і він має намір офіційно регулювати торгівлю біткоінами та іншими віртуальними валютами, у тому числі їх опціонами і ф’ючерсами.

Нагадаємо, раніше в США йшли суперечки про те, чим є криптовалюти – товарами або грошима, а також відповідним подальшим регулюванням даної сфери.

Біткойн – найпопулярніша децентралізована система однойменної електронної валюти, що має модель peer-to-peer. Біткоіни можна обмінювати на реальні гроші, за них можна купувати продукти та послуги в інтернеті, в тому числі грати в азартні ігри і робити ставки на спорт.

Перші онлайн-букмекери, які працюють з біткоінами, з’явилися в 2012 році. Хоча цю валюту можна зустріти у нечисленних традиційних букмекерів, ставки в ній в основному приймають спеціалізовані букмекерські контори.

Для гравців на ставках біткоіни зручні – перш за все, тим, що транзакції проводяться моментально і є безкоштовними, крім того, деякі букмекерські контори допускають гру на біткоіни без реєстрації, тобто клієнт залишається анонімним.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?