Білзерян програв нове велосипедне парі і виплатить $600 тис. разом з Перкінсом

Рейтинг Букмекерів

Професійний покерист Браян Раст впорався з випробуванням, проїхавши на велосипеді від Лас-Вегаса до Лос-Анджелеса (більш ніж 500 км) менше ніж за 48 годин, і виграв парі у «короля інстаграма» Дена Білзеряна і бізнесмена Білла Перкінса. Тепер вони обидва виплатять Росту загалом $600 тис.

Ден Білзерян цього разу програв

Ден Білзерян цього разу програв

Як пише CardPlayer, Браян Раст подолав відстань між двома містами, маючи лише одну годину в запасі. Це на 14 годин менше, ніж час Білзеряна, але умови для Раста були набагато жорсткіші, ніж для американського вірменина. По-перше, у Раста було всього три дні на підготовку, по-друге, йому можна було їхати тільки на дорожньому велосипеді, і по-третє, йому було заборонено слідувати за транспортним засобом, яке створило б покеристу повітряний мішок.

Переможець парі написав у своєму акаунті Twitter, що, якби завдання було складніше, він би не впорався. «Я змусив себе діяти на межі можливостей», – додав він.

CardPlayer зазначає, що журналістам видання вдалося поговорити з Растом за декілька годин до початку його марафону. За словами покериста, опоненти обговорили парі, коли Білзерян прийшов до нього в гості тусуватися і робити барбекю. Раст хотів проїхати на лежачому велосипеді, але «король інстаграма» був непохитний. Та й важко було сперечатися, коли тобі пропонують $600 тис. проти твоїх $100 тис., зізнався покерист.

Нещодавно Ден Білзерян проїхав цю ж відстань між двома містами за 33 години і виграв парі у Білла Перкінса, який виплатив йому $600 тис. Ще $250 тис. «королю інстаграмма» програв покерист Рік Саломон, який ставив на те, що Білзерян помре під час свого марафону або сильно пошкодить мозок через виснажливі навантаження. На результат парі приймала ставки БК Ladbrokes.

Зазначимо, що проти грошей Саломона Білзерян ставив свій літак Gulfstream G4, яким, як з’ясувалося, користуються журналісти, що супроводжують кандидата в президенти США від демократів Хілларі Клінтон в її поїздках по країні в рамках виборчої кампанії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?