«Білі смуги» в ставках: інструкція для користування

Рейтинг Букмекерів
Професійний гравець The Red хоче розповісти про те, як користуватися «білими смугами» в беттингу. Вони швидкоплинніші, ніж чорні, але дуже прибуткові.
«Білі смуги» в ставках: керівництво до користування

«Білі смуги» в ставках: керівництво до користування

У беттингу часто чергуються серії виграшів і поразок, як чорні і білі смужки у зебри. Більшість гравців частіше стикаються з «чорними». Упевнений, що ви знаєте, якими тривалими вони бувають. Я, наприклад, знаю. Раніше ми розповідали про те, як боротися з чорними смугами («луз-стріками») в беттингу. Сьогодні пропоную поговорити про те, як варто користуватися білими смугами («він-стріками»).

Гра на ставках йде смугами навіть у професіоналів, що вже говорити про пересічних гравців. Це звичайна справа. Різниця в тому, що професійні гравці простіше долають чорні смуги, але й білими вони користуються трохи інакше. Я ж пропоную свій погляд на те, як варто користуватися останніми.

Коли у беттора почався «луз-стрік», у нього нічого не заходить. Як би він не старався аналізувати події, на що б він не ставив. «Він-стрік» діє аналогічно, тільки в зворотному напрямку. Якщо у гравця пішла біла смуга в ставках на спорт, тоді заходить майже будь-який вибір. Упевнений, що багато хто з вас відчував подібне. У такі моменти беттор може навіть не аналізувати матчі. Досить одного погляду на афішу події, як в голову приходить та сама «переможна» ставка. Під час «він-стріку» у гравця підвищується впевненість у своїх силах, що дуже важливо. Він перестає сумніватися у виборі, чітко відбирає події для ставок і твердою рукою натискає кнопку «зробити ставку» на сайті букмекера. Гравець може відкрити лайв, побачити перемогу однієї з команд за коефіцієнти більше 10,0, поставити і виграти. Просто тому, що йде біла смуга і він відчув, що варто ставити саме сюди. За часів «він-стріку» необхідно довіряти своїй «чуйці».

Від «він-стріку» до «луз-стріку» всього один крок, не забувайте про це

Тепер гравець не слухає експертів і не заглядає в розсилки з «залізо-бетоном». Крім того, в такі моменти він не прагне ділитися ідеями щодо ставок з друзями. Він прекрасно розуміє, що «залізяки» люблять тишу. Деякими ідеями він поділиться, але найпривабливіші залишить тільки для себе. Це правильно, якщо гравець забобонний.

Безтурботними моментами «він-стріку» в ставках необхідно вміти користуватися. Поки ви відчуваєте, що Фортуна на вашому боці, необхідно конвертувати це в перемоги. Нерішучість вас залишає, ви стаєте сміливими. У такі моменти гравець готовий ставити на те, що боявся зіграти раніше. Тоді проходять найнеймовірніші ставки. Цим потрібно користуватися і не боятися ставити. Якщо гра пішла, від неї необхідно отримувати максимум, адже білі смуги в ставках не такі тривалі, як чорні. Якщо не боятися, за часів «він-стріку» можна встигнути набити непоганий банк або здійснити кілька ідей, на які раніше не вистачало коштів. Правда, не варто грати ва-банк або значно збільшувати звичні суми ставок. Однак нахабніти, як то кажуть, не варто. Це може привести до відчутної поразки і спричинити за собою затяжний «луз-стрік». Від «він-стріку» до «луз-стріку» всього один крок, не забувайте про це.

Головне – вчасно зупинитися. Будь-яка серія рано чи пізно переривається. «Він-стріки» найчастіше обриваються швидко. Вони швидкоплинні, і це наганяє тугу. Але вміння вчасно зупинитися залишить вам непогані цифри на балансі.

Як зупинитися? Дуже просто. Якщо «він-стрик» добігає кінця, ви це відчуваєте. Перестає заходити кожна ставка, і ви вже не так впевнено відбираєте варіанти для ставок. Дієте на дотик, так би мовити. Тоді необхідно починати гальмувати, десь знизити звичні розміри ставок. Тоді ви втратите трохи на фінішному відрізку білої смуги.

Після «він-стріку» будь-який гравець виявиться на роздоріжжі. Ліворуч підеш – «луз-стрік» зустрінеш, направо підеш – в звичайне життя беттора повернешся. Поясню. Якщо після яскравої білої смуги не зробити невелику перерву, вас чекає «луз-стрік». Навіть після вражаючої серії перемог варто перепочити пару днів, дати свідомості відволіктися і прийти в себе. Поразки після серії перемог можуть втягнути в низку відіграшів, що неприпустимо. Тоді шанс повернути не туди буде мінімальним. Звернувши в протилежному напрямку від «луз-стріку», ви повернетеся в звичне русло гри в БК. Результати знову стануть чергуватися, але вам вдасться уникнути «луз-стріку».

Інструкція до «він-стріку» в тезах:

  • Не бійтеся ставити на незвичайні варіанти, використовуйте «він-стрік» в свою користь;
  • Довіряйте «чуйці»;
  • У жодному разі не грайте ва-банк і не підвищуйте різко суми ставок: нахабство дасть зворотний ефект;
  • Навчіться вчасно зупинитися, коли побачите, що все підряд перестало заходити;
  • На фініші знижуйте суми ставок, щоб не втратити забагато, коли серія перемог обірветься остаточно;
  • Після завершення «він-стріку» візьміть паузу в ставках на пару днів. Це допоможе уникнути «луз-стріку».

Ось і все, що хотілося розповісти вам сьогодні про «вінстріки». Хочеться вірити, що вам було цікаво, а матеріал виявиться корисним. Не забувайте про коментарі!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт