Більшість підозрілих тенісних матчів відбулися в Росії, Аргентині та Чилі

Рейтинг Букмекерів

Відділ по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) отримав 246 попереджень про підозрілі ставки на тенісні поєдинки. Більшість «дивних» матчів відносяться до турнірів в Аргентині, Чилі та Росії.

Росія, Аргентина і Чилі - лідери по підозрілим матчам

Росія, Аргентина і Чилі – лідери за підозрілими матчам

Керівник Tennis Integrity Unit Найджел Віллертон розповів, що організація отримала 246 попереджень про підозрілі ставки на матчі. Більшість з них відносяться до турнірів, які проходили в Аргентині, Чилі та Росії. Про це пише ESPN.

Він також додав, що, як правило, підозри викликають турніри низького рівня. За останні три роки при цьому лише п’ять матчів турнірів Великого шолома виявилися «дивними».

26-го лютого голова Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Кріс Кермод і директор відділу по боротьбі з договірними матчами в тенісі (Tennis Integrity Unit) Найджел Віллертон провели зустріч з членами британського парламентського комітету культури, медіа та спорту, темою якої стали підозрілі матчі в тенісі. В ході зустрічі було вирішено збільшити витрати на боротьбу з корупцією в тенісі.

Нещодавні публікації про розслідування новинних агентств BBC і Buzzfeed містять факти, що вказують на організацію договірних матчів в сучасному професійному тенісі. У «договірняках», за даними ЗМІ, могли бути замішані 16 гравців з числа топ-50 рейтингу ATP.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?