Більш 11 млн рублів принесли клієнту Winline перемоги Німеччини та Бельгії в 1/8 фіналу Євро-2016

Рейтинг Букмекерів

26-го червня збірна Німеччини в 1/8 фіналу Євро-2016 гучно перемогла словацьку команду, забивши у ворота Матуша Козачика три м’ячі. Бельгійці, в свою чергу, розгромили угорців з рахунком 4:0. Ці результати принесли клієнту букмекерської контори Winline виграш більше 11 млн рублів.

Клієнт Winline поставив великі гроші та виграв

Клієнт Winline поставив великі гроші та виграв

Як ми повідомляли раніше, гравець зробив двійник, що складався з двох подій: Німеччина – Словаччина та Угорщина – Бельгія. Клієнт Winline поставив 5 млн рублів на перемогу німців і бельгійців з підсумковим коефіцієнтом 2.32.

В результаті гравець виграв 11.6 млн рублів, відповідно, його прибуток склав 6.6 млн рублів. «Ставка була розрахована о 23:50, впродовж 40 секунд після завершення матчу Угорщина – Бельгія», – пояснив «Рейтингу Букмекерів» фахівець зі зв’язків з громадськістю Winline Тигран Асцатуров.

Нагадаємо, нещодавно один з клієнтів Winline поставив 3 млн рублів на те, що Німеччина переможе команду Північної Ірландії в заключному матчі групового етапу Євро-2016, з коефіцієнтом 1.34. Німці перемогли в цій грі з рахунком 1:0 і принесли гравцеві прибуток більше 1 млн рублів.

Читайте прогнози і ставки на Євро-2016 на «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?