Betway став новим спонсором тенісного Кубка Девіса

Рейтинг Букмекерів

Букмекер Betway став новим міжнародним спонсором двох головних командних змагань в професійному тенісі – чоловічого Кубка Девіса і жіночого Кубка Федерації.

Betway прийшов у світовій профі-теніс

Betway прийшов у світовій профі-теніс

Міжнародна федерація тенісу (ITF) розповсюдила заяву, згідно з якою Betway буде фінансово підтримувати турніри впродовж трьох найближчих років, до 2018-го року.

Одночасно президент ITF Девід Хеггерті постарався розвіяти побоювання з приводу «невідповідності» заявленою організацією жорсткої боротьби з договірними матчами в тенісі і підтримки від беттінг-оператора. «Всі елементи нової спонсорської угоди повністю сумісні з правилами та інтерпретаціями Програми по боротьбі з корупцією в тенісі, якої дотримується ITF», – резюмував тенісний бос.

Вперше логотип нового спонсора був розміщений на рекламних носіях під час нещодавнього фіналу жіночого Кубка Федерації в Празі між командами Чехії та Росії. Вже в найближчий уїк-енд бренд Betway знову з’явиться на телеекранах мільйонів любителів тенісу під час фіналу чоловічого Кубка Девіса між збірними Бельгії та Великобританії, що пройде в Генті.

Компанія, що оперує за ліцензіями, виданими на Мальті і на Гернсі (острів під британською юрисдикцією), останнім часом займається активним маркетинговим просуванням через спонсорування професійного спорту. Минулого лютого було укладено угоду про генеральне спонсорство між Betway і англійським футбольним клубом «Вест Гем».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?