Betfair повідомила, що шанси на вихід Великобританії з ЄС зросли вдвічі

Рейтинг Букмекерів

Ймовірність виходу Великобританії зі складу Європейського союзу невелика, проте шанси на такий результат збільшилися майже вдвічі лиш за три місяці. Про це повідомив речник біржі ставок Betfair, взявши за основу інформацію про ставки, що приймаються на підсумки референдуму щодо членства Великобританії в ЄС.

Кількість ставок на користь виходу Великобританії з ЄС зросла

Кількість ставок на користь виходу Великобританії з ЄС зросла

Прес-секретар Betfair Наомі Тоттен повідомила про стрибок кількості ставок на користь виходу Великобританії зі складу Європейського союзу. З липня нинішнього року ймовірність того, що більшість голосів буде віддано за сценарій «Брексіт», зросла майже вдвічі і сьогодні оцінюється в 36% (раніше – 18.5%).

Проте навіть з урахуванням теперішнього зростання інтересу до ставки на користь виходу Великобританії з ЄС коефіцієнт за ставкою на єдність Європейського союзу як і раніше нижче. Сьогодні на дану подію можна поставити за 1.56 (64% ймовірності), проти – за 2.76.

Варто зазначити, що нинішній консервативний уряд Великобританії веде переговори з лідерами ЄС щодо збереження країни у складі Європейського союзу, проте на нових умовах, що нівелюють поточні проблеми взаємодії Англії з іншими країнами ЄС. Референдум щодо виходу Великобританії зі складу Європейського союзу, за словами прем’єр-міністра країни Девіда Камерона, відбудеться наприкінці 2017-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?